Wilfa WSPOK-1000B Vannkoker 0,8L med Svanehals - Svart Rustfritt Stål
fra 749,-
Tilgjengelig i 9 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Effekt
2400 W
1000 W
2060 W
Spenning
220V, 230V, 240V
220V, 230V, 240V
220V, 230V, 240V
Materiale
Rustfritt stål
Rustfritt stål
Kapasitet
1.5 L
0.8 L
1.7 L
Funksjoner
Tørrkokingsbeskyttelse, Signallampe, Justerbar temperatur
Tørrkokingsbeskyttelse, Signallampe
Produktinformasjon
Wilfa Vannkoker WSPOK-1000B med Svanehals – Perfekt for Hjemmet
Tidens Favoritt: Design og Funksjonalitet
Brukervennlighet i Høysetet
Spesifikasjoner
  • Effekt: 1000 W
  • Spenning: 220V, 230V, 240V
  • Materiale: Rustfritt stål
  • Kapasitet: 0.8 L
  • Bredde: 14.0 cm
  • Dybde: 24.0 cm
  • Høyde: 19.5 cm
  • Vekt: 0.8 kg
  • Farge: Svart
Hvorfor Velge Wilfa Vannkoker WSPOK-1000B?
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnWilfa Vannkoker WSPOK-1000B med Svanehals
MerkeWilfa
FargeSvart
Spesifikasjoner
Effekt1000 W
Spenning220V, 230V, 240V