
Xoro MegaPAD 1564 Pro
Android PC, alt-i-ett, 1 x A17 1.8 GHz, RAM 2 GB, flash 16 GB, Mali-T764, GigE, WLAN: 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.2, Android 10, monitor: LED 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) berøringsskjerm...
fra 5 449,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Android PC, alt-i-ett, 1 x A17 1.8 GHz, RAM 2 GB, flash 16 GB, Mali-T764, GigE, WLAN: 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.2, Android 10, monitor: LED 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) berøringsskjerm
Topplisten: Xoro Nettbrett
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Xoro MegaPAD 1564 Pro |
| Merke | Xoro |
| Farge | Sort |
Spesifikasjoner
| Lanseringsår | 2017 |
Funksjoner
| Medfølgende tastatur | Nei |
Tilkoblinger
| HDMI | Nei |
| SIM-kort | Nei |
Trådløs
| Bluetooth-versjon | 4.2 |
| Bluetooth | Ja |
Minne
| RAM-minne | 1 GB |
Skjerm
| Paneltype | IPS (TFT) |
Kamera
| Innebygget kamera | Nei |
Lagring
| Minnekortleser | Nei |
| Intern lagringsplass (type) | Flashminne/SSD |
| Lagringskapasitet | 16 GB |
Prosessor
| Prosessorhastighet | 1.8 GHz |
Kommunikasjon
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Nei |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Trådløst nettverk | Ja |
| 5G (NR) | Nei |
Bildeegenskaper
| Skjermteknologi | LCD |
Prosessorer
| Prosessorkjernetype | 4 (Quad) Core |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Nei |
Populære produkter

Honor Pad X8a 11" Nettbrett 4GB RAM 128GB LTE Space Grey
1 457,-
1 497,-
3
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 5 449,- den billigste prisen for Xoro MegaPAD 1564 Pro blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste nettbrett for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Apple iPad Pro 5th Gen 12.9" 2021 1TB SilverBlackview Zeno 1 4GB/64GB SvartApple iPad 8 10.2" 2020 WiFi 128GB SølvHonor MagicPad3 WiFi 16GB/512GB Grey
Apple iPad Air 10.9'' Gen 5 2022 Wi Fi + Cellular 64GB StjerneskinnApple iPad 7 2019 128GB 4G + WiFi StellargråApple iPad 8 10.2" 2020 WiFi 32GB GullApple iPad 8 10.2" 2020 WiFi 32GB Sølv
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 16GB/1TB SilverCepter Tab 10L WiFi 32 GB 10,1" nettbrett
GråTCL Tab 10 Max 10" 4G 64 GB nettbrett
GråLenovo Idea Tab Pro Gen 2 13" 8GB/256GB WiFi Grå

















