Brun Mobiltelefon

Vivo X300 Pro 5G 16GB RAM 512GB Mobiltelefon Dune Brun
| Farge | Brun |
| 5G | Ja |
Smartfon Vivo X300 Pro 5G Dual Sim 16Gb Ram 512Gb - Brown
fra 15 539,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 1 butikker

Oppo Find X9 Pro 16GB/512GB Titanium Charcoal
| Farge | Brun |
| RAM | 16GB |
| Internminne | 512GB |
Slipp løs utrolige detaljer med premium 200 MP Hasselblad telefotokamerasystem
fra 12 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Motorola Razr 60 Ultra 5G Smarttelefon 16GB RAM 512GB Mountain Trail
| Series | Motorola Razr 60 Ultra |
| Farge | Brun |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 7.0 " |
Motorola Razr 60 Ultra 17.7 Cm (6.96") (PB8R0007PL) - Energieffektivitetsklasse: A
fra 14 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Honor Magic V5 5G 16GB/512GB Reddish Brown
| Series | Honor Magic V5 |
| Farge | Brun |
| Operativsystem | Android |
| RAM | 16GB |
| NFC | Ja |
7.95" QXGA+ (2352x2172) 120hz 5000 nits (peak) LTPO AMOLED & 6.43" (2376x1060) 120hz 5000nits (Peak) LTPO OLED, 5G, Dual SIM, Snapdragon 8 Elite, 16GB RAM, 512GB Storage, Triple Camera System: 50Mpixel f/1.6 Wide with OIS + 64Mpixel f/2.5 Tele x3 + 50Mpixel f/2.0 Ultrawide AF (Back), 20Mpixel f/2.0 Wide (Front), Stereo Speake...
fra 15 990,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Apple iPhone 16 Pro Max 512GB 6.9" 5G i Ørken Titan
| Series | Apple iPhone 16 Pro Max |
| Farge | Brun |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.9 " |
Apple | Iphone 16 Pro Max - 512 Gb - Desert Titanium
fra 12 591,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Motorola Edge 50 Ultra 16GB/1TB Peach Fuzz
| Series | Motorola Edge 50 Ultra |
| Farge | Brun |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Motorola Edge 50 Ultra - 5G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 12 Gb - Poled Display 50 Mp - Front Camera
fra 7 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

-1%
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 8GB/256GB Mokkabrun med 200 MP Kamera
| Series | Xiaomi Redmi Note 15 Pro Plus |
| Farge | Brun |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.83 " |
Fang ikoniske detaljer med et 200 MP kamera og nyt den ultralange batteritiden på 6500 mAh
fra 4 113,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

Motorola Moto G67 5G 4GB/128GB Mobiltelefon PANTONE Arctic Seal
| Farge | Brun |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| RAM | 4GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Motorola Moto G67 5G Smarttelefon, 6.78'', 128GB, 4GB RAM, Dual SIM - Gr??
fra 2 940,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 12GB/512GB Mocha Brown
| Series | Xiaomi Redmi Note 15 Pro Plus |
| Farge | Brun |
| RAM | 12GB |
| Internminne | 512GB |
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ - 5G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 12 Gb / Internminne 512 Gb - Oled-Display - 6.83" - 2772 X 1280 Piksler (120 Hz) - 2X Bakkameraer 200 Mp, 8 Mp - Front Camera 32 Mp - Mokkabrun
fra 6 688,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

-20%
Motorola Edge 50 Neo 12GB/512GB Mocha Mousse
| Series | Motorola Edge 50 Neo |
| Farge | Brun |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.4 " |
Motorola Edge 50 Neo 5G Smarttelefon, 6.36'' Skjerm, Dual SIM, 12GB+512GB, Lysebrun
fra 3 827,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Hotwav W11 6GB/256GB Brown
| Farge | Brun |
| RAM | 6GB |
| Internminne | 256GB |
Hotwav W11 Smarttelefon - 6,6" skjerm, 6GB RAM, 256GB lagring, brun
fra 2 679,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6GB/128G Bronze
| Farge | Brun |
| Series | Xiaomi Redmi Note 10 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6+128GB 6,7" (Dual SIM) Gradient Bronze
fra 4 129,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Honor Magic V3 5G 12GB/512GB Brown
| Series | Honor Magic V3 |
| Farge | Brun |
| Operativsystem | Android |
| RAM | 12GB |
| 5G | Ja |
Honor Magic V3, 16,3 Cm (6.43"), 12 Gb, 512 Gb, 40 Mp, Android 14, Brun
fra 17 741,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Motorola Razr 50 Ultra 12GB/512GB Mocha Mousse
| Farge | Brun |
| Innebygd kamera | Nei |
| RAM | 12GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| NFC | Nei |
Motorola Razr 50 Ultra - 5G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 12 Gb / Internminne 512 Gb - Poled Display - 6.9" - 2640 X 1080 Piksler (165 Hz) - 2X Bakkameraer 50 Mp, 50 Mp - Front Camera 32 Mp - Mocha Mousse
fra 22 908,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






