HMD Mobiltelefoner

HMD Barbie Phone Rosa
| Farge | Rosa |
| Operativsystem | Series 30+ |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| RAM | 64MB |
Hmd Barbie Phone - 4G Funksjonstelefon - Dobbelt-Sim - Ram 64 Mb / Internminne 128 Mb - Microsd Slot - Rear Camera 0,3 Mp - Kraftig Rosa
fra 1 419,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HMD Skyline 8GB/256GB Svart
| Series | Andre |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.55 " |
HMD Skyline smarttelefon - 6,55"/256GB/5G Dual SIM - Svart
fra 4 879,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HMD Fusion 6GB/128GB Noir
| Series | Andre |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
Fang, Tilpass, Erobre Løft Din Smarttelefonopplevelse
fra 3 003,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

HMD Fusion Business Edition 256GB/8GB Noir
| Series | Andre |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
Hmd Fusion - 5G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 8 Gb / Internminne 256 Gb - Microsd Slot - 6.56" - 1612 X 720 Piksler (90 Hz) - 2X Bakkameraer 108 Mp, 2 Mp - Front Camera 50 Mp - Svart
fra 3 940,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

HMD Fusion 8GB/256GB Noir
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
| RAM | 8GB |
HMD Fusion 5G Smarttelefon - 6.56", Dual-SIM, 8GB RAM, 256GB, Svart
fra 2 929,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

HMD Pulse 4GB/64GB Rosa
| Farge | Rosa |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
| RAM | 4GB |
Hmd Pulse - 4G Smartphone - Dual-Sim - Ram 4 Gb / Interner Speicher 64 Gb - Microsd Slot - 6.56" - 1612 X 720 Pixel (90 Hz) - 2 X Rückkamera 13 Mp - Front Camera 8 Mp - Dreamy Pink (286947218)
fra 969,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HMD Pulse+ 6GB/128GB Business Edition Midnight Blue
| Farge | Blå |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
HMD Pulse Smarttelefon - 6,56", 6/128GB, Dual SIM - Svart
fra 2 709,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






