Honor Mobiltelefon

Honor Magic5 Lite 8GB/256GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Honor Magic 5 Lite |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
HONOR Magic5 Lite er en smarttelefon som kombinerer god ytelse med lav pris. Den store 6,67" OLED-skjermen har imponerende farger, høy lysstyrke og 120 Hz oppdateringsfrekvens som gir jevn bruk og god flyt i både spill og scrolling. Med rask berøringsrespons er den godt egnet for deg som liker mobilspill eller effektiv surfin...
fra 4 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Honor Magic5 Lite 8GB/256GB Grønn
| Farge | Grønn |
| Series | Honor Magic 5 Lite |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 256GB |
Smarttelefon Honor Green Emerald Green 8 GB RAM 256 GB til en uslåelig pris.Tilkoblinger: USB-CAkselerometer: Ja Blitstype: LEDDiagonal på skjermen (cm): 16,9 cmTeknologi: OLEDFrekvens: 120 HzBatterikapasitet: 5100 mAhKamera: 64 MpKjerner: 8 NucleiGlonass: JaProsessor: Qualcomm SnapdragonTilkoblin BluetoothWi-FiBluetooth 5.1...
fra 4 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Honor Magic 5 Pro 12GB/512GB Midnatts Sort
| Series | Huawei Honor Magic |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.81 " |
5G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 12 GB / Internminne 512 GB, OLED-display, 6.81", 2848 x 1312 pixels (120 Hz), 3x bakkamera 50 MP, 50 MP, 50 MP, 2x front cameras 12 MP, midnatts sort
fra 9 991,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Honor 200 Smart 4GB/256GB Midnight Black
| Series | Andre |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |
Kjøp Honor 200 Smart 5G smarttelefon med MagicOS 8.0 og få en bedre brukeropplevelse. Ta utrolige bilder med kameraet på 50 MP, nyt en klar 6,8" touchskjerm, og nyt forsinkelsesfri ytelse takket være det kraftige brikkesettet.
fra 1 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Honor 200 Smart 4GB/256GB Forest Green
| Farge | Grønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |
| RAM | 4GB |
Honor 200 Smart - 5G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 4 Gb / Internminne 256 Gb - Lcd-Display (Tft) - 6.8" - 2412 X 1080 Piksler (120 Hz) - 2X Bakkameraer 50 Mp, 2 Mp - Front Camera 5 Mp - Skoggrønn
fra 1 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Honor 200 Pro 12GB/512GB Moonlight White
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| RAM | 12GB |
Honor 200 Pro 17,2 cm (6.78") Dobbel SIM Android 14 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5200 mAh Hvit
fra 9 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker
1
2






