Mobiltelefon 128GB Hmd

HMD Fusion X1 5G Smartphone 6GB RAM 128GB Sort
| Skjermstørrelse | 6.56 |
| RAM | 6GB |
| 5G | Ja |
| GPS | Ja |
| Berøringsskjerm | Ja |
HMD Fusion X1 5G Smarttelefon ??? 6,56", 6GB RAM, 128GB, Sort
fra 2 934,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

-1%
HMD Fusion 6GB/128GB Noir
| Series | Andre |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
Fang, Tilpass, Erobre Løft Din Smarttelefonopplevelse
fra 2 586,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

HMD Pulse Pro 6GB/128GB Sort
| Series | Andre |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
HMD Pulse Pro 6,56" Smarttelefon, 128GB, 6GB RAM, 50MP Kamera, 5000mAh, 20W ??? Svart
fra 1 729,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HMD Pulse+ 4GB/128GB Midnight Blå
| Farge | Blå |
| RAM | 4GB |
| Internminne | 128GB |
HMD Pulse Smarttelefon - 6.56", 4/128GB, Dual SIM - M??rkebl??
fra 2 289,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HMD XR21 6GB/128GB Midnight Black
| RAM | 6GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 128GB |
HMD XR21 6.49" Smarttelefon, 128GB, Android 12 - Svart
fra 7 099,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






