Mobiltelefon 128GB Honor

Honor 400 Smart 5G mobiltelefon 4GB RAM 128GB Desert Gold
| Series | Honor 400 Smart |
| Farge | Gull |
| RAM | 4GB |
| 5G | Ja |
| Senior-telefon | Nei |
Honor 400 Smart 5G, 17,2 Cm (6.77"), 4 Gb, 128 Gb, 50 Mp, Android 15, Gull
fra 2 487,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

Honor 400 Smart 5G 6,77" Mobiltelefon 128GB 4GB Svart
| Series | Honor 400 Smart |
| Farge | Svart |
| RAM | 4GB |
| 5G | Ja |
| Senior-telefon | Nei |
Honor 400 Smart 5G 6,77" 4GB/128GB Android 15 - Svart
fra 2 217,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Honor 600 Lite 5G 8GB/128GB Velvet Black
| Series | Honor 600 Lite |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
HONOR 600 Lite er et kraftverk innen mobilfotografering innkapslet i et metallisk unibody-kabinett. Enheten er elegant og slank, men samtidig bygget for å holde, og har et bakkamera med høy oppløsning på 108 megapiksler, en lys og øyevennlig skjerm og et 6520 mAh-batteri som varer i opptil 2,5 dager. I likhet med forgjengeren...
fra 4 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Honor 600 Lite 5G 8GB/128GB Sprout Green
| Series | Honor 600 Lite |
| Farge | Grønn |
| Operativsystem | Android |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
HONOR 600 Lite er et kraftverk innen mobilfotografering innkapslet i et metallisk unibody-kabinett. Enheten er elegant og slank, men samtidig bygget for å holde, og har et bakkamera med høy oppløsning på 108 megapiksler, en lys og øyevennlig skjerm og et 6520 mAh-batteri som varer i opptil 2,5 dager. I likhet med forgjengeren...
fra 4 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Honor X7a 4GB/128GB Ocean Blå
| Farge | Blå |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.74 " |
4G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 4 GB / Internminne 128 GB, microSD slot, LCD-display, 6.745", 1600 x 720 piksler (90 Hz), 4x bakkameraer 50 MP, 5 MP, 2 MP, 2 MP, front camera 8 MP, Oseanbl
fra 1 959,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Honor X7a 4GB/128GB Midnight Svart
| Series | Andre |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.74 " |
Honor X7A 4/128 GB smarttelefon Svart (69365208179790) sku: 69365208179790, brand: Huawei, ean: 6936520817979
fra 1 869,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






