Mobiltelefon 128GB Nothing

Nothing Phone 4a Pro 128GB 8GB 5G Sølv Mobiltelefon
| Series | Nothing Phone 4a Pro |
| Farge | Sølv |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.83 " |
Nothing Phone (4a) Pro kombinerer ikonisk design med profesjonell ytelse
fra 5 780,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

Nothing Phone 4a Pro 5G 6.83" AMOLED 128GB/8GB Svart
| Series | Nothing Phone 4a Pro |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.83 " |
Nothing Phone (4a) Pro kombinerer ikonisk design med profesjonell ytelse
fra 5 780,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

-18%
Nothing Phone (3a) Lite 8GB RAM 128GB Sort Mobiltelefon
| Internminne | 128GB |
| Batterikapasitet | 4000 mAh |
| Trådløs lading | Ja |
Nothing Phone 3a Lite smarttelefon ??? 6,77", 128GB, 8GB RAM ??? Svart
fra 2 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Nothing Phone 3a 5G Smarttelefon 8GB/128GB AMOLED 6,77" Svart
| Farge | Svart |
| Series | Nothing Phone 3a |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.77 " |
Nothing Phone 3a Smarttelefon - 6,77" AMOLED, 8GB/128GB, 5G, 50MP trippelkamera, 5000mAh, Android 15 - Svart
fra 3 437,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

Nothing Phone 3a 5G AMOLED Smarttelefon 8GB/128GB Hvit
| Farge | Hvit |
| Series | Nothing Phone 3a |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.77 " |
Nothing Phone (2a) Smarttelefon ??? 6,7" AMOLED, 8GB RAM, 128GB ??? Hvit
fra 3 449,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

-2%
Nothing Phone 4a 8GB RAM 128GB Internminne Svart Mobiltelefon
| Series | Nothing Phone 4a |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
Fang detaljer på lang avstand med 50 MP periskop-zoomkameraet
fra 4 322,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

-1%
Nothing Phone 4a 8GB/128GB Hvit 5G AMOLED Mobiltelefon
| Series | Nothing Phone 4a |
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
Fang detaljer på lang avstand med 50 MP periskop-zoomkameraet
fra 4 375,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

Nothing Phone 2A 5G 6.7" AMOLED 128GB/8GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Nothing Phone (2a) 5G - 2412x1084 - 6,7" 8GB/128GB - Svart
fra 4 265,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Nothing Phone (2A) 6.7" AMOLED 5G Smarttelefon med 128GB og 8GB RAM - Hvit
| Farge | Hvit |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Nothing Phone (2a) 5G - 2412x1084 - 6,7" 8GB/128GB - Hvit
fra 4 290,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker






