Mobiltelefon 128GB Realme

Realme 14X 5G Smarttelefon 6GB/128GB IP68 Karbon Sort
| Series | Realme 14X |
| Farge | Svart, Armygrønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
Realme 14X 5G 128GB/6GB - Carbon Black (631011004937)
fra 1 909,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Realme Note 70T 4GB RAM 128GB Android 15 Mobiltelefon - Obsidian Black
| Series | Realme Note 70T |
| Farge | Svart, Armygrønn |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.75 " |
| RAM | 4GB |
Realme Note 70T, 17,1 Cm (6.74"), 4 Gb, 128 Gb, 50 Mp, Android 15, Sort
fra 1 290,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme 14X 5G Smarttelefon 6GB RAM 128GB Internminne Peridot Grønn 6.67"
| Series | Realme 14X |
| Farge | Svart, Armygrønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
Realme 14X 5G Smarttelefon 6.67" 6GB/128GB - Gr??nn
fra 2 280,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Realme Note 60 6GB/128GB Svart
| Farge | Svart, Armygrønn |
| Series | Realme Note 60 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.5 " |
Realme Note 60 Smarttelefon - 6,74", 6GB RAM, 128GB - Svart
fra 1 790,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Realme 9i 4GB/128GB Prism Blå
| Farge | Svart, Armygrønn |
| Series | Realme 9i |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
Hvis du er lidenskapelig opptatt av IT og elektronikk , liker å være oppdatert på teknologi og går ikke glipp av til og med de minste detaljene, kjøp Smarttelefoner Realme 9i 6,6" 4 GB RAM 128 GB til en uslåelig pris. Skjerm: 6,6" Screen with rounded corners RAM-Minne: 4 GB RAM 4 GB LPDDR4X Internminne: 128 GB Farge: Blå Type...
fra 1 999,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme 9 4GB/128GB Hvit
| Farge | Hvit, Svart, Sølv |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
Realme 9 5G smarttelefon 128 GB 6,6 tm (DualSIM) Sølvhvit
fra 2 309,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme 9 5G 4GB/128GB Svart
| Farge | Hvit, Svart, Sølv |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
realme 9 5G, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 12, Sort sku: 735016, brand: Realme, ean: 6941399075542
fra 2 319,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme Note 70T 6.74" Android 15 Smartphone 4GB/128GB i Gull
| Series | Realme Note 70T |
| Farge | Gull |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.75 " |
| RAM | 4GB |
Realme Note 70T, 17,1 Cm (6.74"), 4 Gb, 128 Gb, 50 Mp, Android 15, Gull
fra 1 290,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme Note 60 6GB/128GB Blå
| Farge | Blå |
| Series | Realme Note 60 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.5 " |
6,74" HD+ (1600x720) 90Hz LCD-skjerm, 4G, Dual SIM, Unisoc T612, 6 GB RAM, 128 GB Flash, microSD, Kameraer: 32MPixel f/1.8 (bak), 5MPixel (foran), 3,5mm lydkontakt, realme UI, WiFi, BT 5.0, 5000 mAh Batteri, 10W kablet lading, 187 gram.
fra 1 790,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme 12X 6GB/128GB Svart
| Farge | Svart, Armygrønn |
| Series | Realme 12X |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
Realme 12X 5G, 16,9 Cm (6,67"), 6 Gb, 128 Gb, 50 Mp, Android 14, Sort
fra 2 849,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Realme Note 60 4GB/128GB Marble Black
| Series | Realme Note 60 |
| Farge | Svart, Armygrønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.5 " |
Realme Note 60 smarttelefon ??? 4 GB RAM, 128 GB, 6,74??? skjerm, 5000 mAh, 10 W lading ??? Svart
fra 2 039,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme C71 6GB/128GB White Swan
| Farge | Hvit, Svart, Sølv |
| Series | Realme C71 |
| RAM | 6GB |
| Internminne | 128GB |
| Senior-telefon | Nei |
6,67" 120 Hz LCD-skjerm, 4G, Dobbelt SIM, Unisoc T7250, 6 GB RAM, 128 GB flash, microSD, Kameraer: 50 MP (bak), 5 MP (front), realme UI, WiFi 5, BT 5.2, NFC, realme NEXT AI, IP64, 6000 mAh batteri, 45 W kablet lading.
fra 1 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






