Mobiltelefon 128MB Hmd

HMD Barbie Phone Rosa
| Farge | Rosa |
| Operativsystem | Series 30+ |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| RAM | 64MB |
Hmd Barbie Phone - 4G Funksjonstelefon - Dobbelt-Sim - Ram 64 Mb / Internminne 128 Mb - Microsd Slot - Rear Camera 0,3 Mp - Kraftig Rosa
fra 1 419,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HMD 2660 Flip 4G Dobbelt-SIM Rød Mobiltelefon
| Farge | Rød |
| Operativsystem | ThreadX 4.0 |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| RAM | 64MB |
Hmd 2660 Flip - 4G Funksjonstelefon - Dobbelt-Sim - Ram 64 Mb / Internminne 128 Mb - Microsd Slot - Rear Camera 0,3 Mp - Rød
fra 1 190,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

HMD 2660 Flip 4G Dobbelt-SIM Svart Mobiltelefon med Kamera
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| RAM | 64MB |
Hmd 2660 Flip - 4G Funksjonstelefon - Dobbelt-Sim - Ram 64 Mb / Internminne 128 Mb - Microsd Slot - Rear Camera 0,3 Mp - Svart
fra 1 190,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker






