Mobiltelefon 128MB Nokia

Nokia 3210 4G Funksjonstelefon Dual-SIM Scuba Blue - 1450 mAh
| Farge | Blå |
| Series | Nokia 3210 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |
En klassiker fra det 21. århundre er nå modernisert
fra 930,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

Nokia 3210 4G Y2K Gull Funksjonstelefon med Dobbelt-SIM
| Farge | Gull |
| Series | Nokia 3210 |
| Operativsystem | Series 30+ |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |
Nokia 3210 - 4G Funksjonstelefon - Dobbelt-Sim - Ram 64 Mb / Internminne 128 Mb - Microsd Slot - Rear Camera 2 Mp - Y2k Gold
fra 930,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

Nokia 225 4G Rosa Dobbelt-SIM Funksjonstelefon 2.4" Skjerm 128 MB
| Farge | Rosa |
| Series | Nokia 200-Series |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |
Nokia 225 4G Mobiltelefon - 2.4" Skjerm, USB-C - Rosa
fra 869,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Nokia 5710 incl. BT headset Svart
| Farge | Hvit, Svart, Rød |
| Series | Nokia X-Series |
| Operativsystem | Series 30+ |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |
2,4" QVGA (320x240) skjerm, 4G, Unisoc T107, BT 5, VoLTE, 1450mAh batteriInkluderer BT-hodesett
fra 1 039,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Nokia 2660 Svart
| Farge | Svart |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Series 30+ |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
Nok 2660 Flip 4G-bk Nokia 2660 LTE 128MB/48MB black
fra 1 069,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






