Mobiltelefon 256GB Doogee

Doogee V20 8GB/256GB Svart
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| RAM | 8GB |
| 5G | Nei |
Doogee V20 er en virkelig revolusjonerende støt- og vannavstøtende telefon med 5G-tilkobling! Den har topp kameraer, inkludert nattkamera, presis og lyssterk Samsung AMOLED-skjerm med 2K-oppløsning, og på baksiden av telefonen er det en liten LCD-skjerm med tilpassbar visning, der du enkelt kan sjekke klokkesle...
fra 5 489,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Doogee V31GT 12GB/256GB Svart
| Farge | Svart |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.58 " |
| RAM | 12GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Doogee V31GT Smarttelefon - 6,58??? 256GB, 12GB RAM - Svart
fra 6 659,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Doogee S110 12GB/256GB Silver
| RAM | 12GB |
| Internminne | 256GB |
Doogee S110 Smartphone - 6,58" 256GB, 12GB RAM - S??lv
fra 4 269,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






