Mobiltelefon 256GB Oppo

Oppo Reno14 5G 12GB/256GB Opal White
| Farge | Hvit |
| RAM | 12GB |
| 5G | Ja |
| 4G | Ja |
| Internminne | 256GB |
OPPO Reno14 5G Smarttelefon 6.59" 12GB/256GB - Opal White
fra 5 069,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Oppo Reno 10 256GB Silvery Grey
| Series | Oppo Reno |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| Utbyttbart batteri | Nei |
OPPO Reno 10 5G Smarttelefon - 6,7", Dual-SIM, 8GB RAM, 256GB, 64/32/8MP, USB-C - Gr??/S??lv
fra 4 309,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oppo Reno 10 Pro 5G 12GB/256GB Silver Grey
| Farge | Grå |
| RAM | 12GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 256GB |
OPPO Reno 10 Pro 5G Smarttelefon - 6,7", Dual-SIM, 12GB RAM, 256GB, 50/32/8MP, USB-C - Gr??/S??lv
fra 4 479,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oppo A79 5G 8GB/256GB Svart
| Farge | Svart |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 256GB |
OPPO A79 5G Smarttelefon - 6,72", Dual-SIM, 8GB RAM, 256GB, 50/2MP, USB-C/3,5mm Minijack - Svart
fra 2 739,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oppo Reno 10 Pro 5G 12GB/256GB Lilla
| Farge | Lilla |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| RAM | 12GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
OPPO Reno 10 Pro 5G 256GB/12GB 6,7" Dual SIM Android 13 ??? Lilla
fra 5 299,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Oppo Reno 8 Pro 8GB/256GB Grønn
| Farge | Grønn |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 256GB |
OPPO Reno8 Pro 5G 256GB/8GB 6,7" (Dual SIM) Android 12 - Gr??nn
fra 4 509,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oppo A79 5G 8GB/256GB Lila
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 256GB |
OPPO A79 5G Smarttelefon - 6,72", Dual-SIM, 8GB RAM, 256GB, 50/2MP, USB-C/3,5mm minijack - Lilla
fra 2 579,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oppo Reno 10 5G 8GB/256GB Blå
| Farge | Blå |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 256GB |
OPPO Reno 10 5G Smarttelefon - 6,7", Dual-SIM, 8GB RAM, 256GB, 64/32/8MP, USB-C - Bl??
fra 4 489,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






