Mobiltelefon 32GB Oukitel

Oukitel WP18 4GB/32GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Oukitel WP18 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 5.93 " |
fra 1 939,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel WP18 4GB/32GB Oransje
| Farge | Oransje |
| Series | Oukitel WP18 |
| Skjermstørrelse | 5.93 " |
| RAM | 4GB |
| Oppløsning | 1440x720 |
Oukitel WP18 Smarttelefon 32/4GB 5,93 tommer (Dual SIM) Oransje
fra 1 959,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel WP20 4GB/32GB Grønn
| Farge | Grønn |
| Series | Oukitel WP20 |
| RAM | 4GB |
| Internminne | 32GB |
fra 2 049,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






