Mobiltelefon 4G 128GB Oneplus

OnePlus Nord CE 3 Lite 8GB/128GB Chromatic Grey
| Farge | Grå |
| Series | OnePlus Nord CE 3 Lite |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.72 " |
6,72" 120 Hz LCD-skjerm,8 GB RAM + 128 GB lagring,108 MP hovedkamera,Doble høyttalere,Klar for 5G,
fra 2 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

OnePlus Nord 3 8GB/128GB Misty Green
| Farge | Grønn |
| Series | OnePlus Nord 3 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.74 " |
Den elegant utformede telefonen tilbyr praktisk talt alt du kan ønske deg av en smarttelefon
fra 4 776,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

OnePlus Nord 3 8GB/128GB Tempest Gray
| Farge | Grå |
| Series | OnePlus Nord 3 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.74 " |
Den elegant utformede telefonen tilbyr praktisk talt alt du kan ønske deg av en smarttelefon
fra 5 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






