Mobiltelefon 4G 128MB

Nokia 3210 4G Funksjonstelefon Dual-SIM Scuba Blue - 1450 mAh
| Farge | Blå |
| Series | Nokia 3210 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |
En klassiker fra det 21. århundre er nå modernisert
fra 930,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

Nokia 3210 4G Y2K Gull Funksjonstelefon med Dobbelt-SIM
| Farge | Gull |
| Series | Nokia 3210 |
| Operativsystem | Series 30+ |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |
Nokia 3210 - 4G Funksjonstelefon - Dobbelt-Sim - Ram 64 Mb / Internminne 128 Mb - Microsd Slot - Rear Camera 2 Mp - Y2k Gold
fra 930,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

Nokia 225 4G Rosa Dobbelt-SIM Funksjonstelefon 2.4" Skjerm 128 MB
| Farge | Rosa |
| Series | Nokia 200-Series |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |
Nokia 225 4G Mobiltelefon - 2.4" Skjerm, USB-C - Rosa
fra 869,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

HMD Barbie Phone Rosa
| Farge | Rosa |
| Operativsystem | Series 30+ |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| RAM | 64MB |
Hmd Barbie Phone - 4G Funksjonstelefon - Dobbelt-Sim - Ram 64 Mb / Internminne 128 Mb - Microsd Slot - Rear Camera 0,3 Mp - Kraftig Rosa
fra 1 419,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HMD 2660 Flip 4G Dobbelt-SIM Rød Mobiltelefon
| Farge | Rød |
| Operativsystem | ThreadX 4.0 |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| RAM | 64MB |
Hmd 2660 Flip - 4G Funksjonstelefon - Dobbelt-Sim - Ram 64 Mb / Internminne 128 Mb - Microsd Slot - Rear Camera 0,3 Mp - Rød
fra 1 190,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Alcatel 3082X Grå
| Farge | Sølv |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Egenutviklet operativsystem |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |
2,4" QVGA-skjerm,64 MB RAM + 128 MB lagring,1,3 MP kamera,3,5 mm hodetelefonutgang,Medfølgende ladestasjon,
fra 799,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Panasonic KX-TU550 4G Funksjonstelefon med MicroSD og LCD 2.8" Svart
| Farge | Svart |
| Series | Andre |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| RAM | 64MB |
4G funksjonstelefon, RAM 64 MB, microSD slot, LCD-display, 240 x 320 piksler, rear camera 1,2 MP, svart
fra 1 537,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Doro Leva L11 4G Mobiltelefon Rød med Praktisk Ladestasjon
| Farge | Rød |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |
| RAM | 64MB |
| Utbyttbart batteri | Ja |
Brukervennlig mobiltelefon med praktisk ladestasjon
fra 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 14 butikker

TCL Onetouch 4043 4G Funksjonstelefon med Dobbelt-SIM Grå
| Series | Alcatel OneTouch |
| Farge | Grå |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 3.2 " |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Tcl Onetouch 4043 - 4G Funksjonstelefon - Dobbelt-Sim - Ram 48 Mb / Internminne 128 Mb - Microsd Slot - 320 X 240 Piksler - Rear Camera 2 Mp
fra 651,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Doro Leva L31 4G Mobiltelefon 2,8" 2MP Grafittgrå/Hvit
| Farge | Grå |
| Series | Doro Leva L31 |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| RAM | 64MB |
Doro Leva L31 Mobiltelefon - 2,8", 2MP, USB-C - Grafittgr??, Hvit
fra 1 390,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 14 butikker

Doro Leva L21 4G Mobiltelefon med GPS - 2,8" Skjerm, Svart/Hvit
| Farge | Svart |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| RAM | 64MB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Doro L21 Mobiltelefon - 2,8", 2MP, GPS, USB-C - Svart/Hvit
fra 1 290,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 14 butikker

Doro Leva L31 4G Mobiltelefon 2,8" 2MP Rød/Hvit
| Farge | Rød |
| Series | Doro Leva L31 |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| RAM | 64MB |
Doro Liva L31 Mobiltelefon - 2,8", 2MP, USB-C - R??d/Hvit
fra 1 390,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 14 butikker

Doro Leva L21 4G Mobiltelefon med GPS 2,8" Rød/Hvit
| Farge | Grå |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| RAM | 64MB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Doro Liva L21 Mobiltelefon - 2,8", 2MP, GPS, USB-C - R??d/Hvit
fra 1 649,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 13 butikker

Doro Leva X10 4G Funksjonstelefon med USB-C og 128MB - Svart
| Farge | Svart |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |
| RAM | 64MB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Doro Leva X10 Mobiltelefon - 4G, 128MB, USB-C - Hvit
fra 1 859,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 12 butikker

TCL Onetouch 5041 4G Mobiltelefon Eco Design Svart
| Farge | Svart |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 1.8 |
| RAM | 64MB |
| 4G | Ja |
TCL ONETOUCH 5041 ECO DESIGN DARK NIGHT GREY GSM (T314D1-3ALCA112) - Skjermstørrelse: 1.8" - Kapasitet: 128GB
fra 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

HMD 2660 Flip 4G Dobbelt-SIM Svart Mobiltelefon med Kamera
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| RAM | 64MB |
Hmd 2660 Flip - 4G Funksjonstelefon - Dobbelt-Sim - Ram 64 Mb / Internminne 128 Mb - Microsd Slot - Rear Camera 0,3 Mp - Svart
fra 1 190,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Panasonic KX-TU550 4G Funksjonstelefon Blå med 2,8" Display
| Farge | Blå |
| Series | Andre |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| RAM | 64MB |
4G funksjonstelefon, RAM 64 MB, microSD slot, LCD-display, 240 x 320 piksler, rear camera 1,2 MP, Blå
fra 1 537,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Panasonic KX-TU550 4G Funksjonstelefon med 2.8" LCD Display Rød
| Farge | Rød |
| Series | Andre |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| RAM | 64MB |
4G funksjonstelefon, RAM 64 MB, microSD slot, LCD-display, 240 x 320 piksler, rear camera 1,2 MP, Rød
fra 1 537,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Nokia 5710 incl. BT headset Svart
| Farge | Hvit, Svart, Rød |
| Series | Nokia X-Series |
| Operativsystem | Series 30+ |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |
2,4" QVGA (320x240) skjerm, 4G, Unisoc T107, BT 5, VoLTE, 1450mAh batteriInkluderer BT-hodesett
fra 1 039,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Nokia 2660 Svart
| Farge | Svart |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Series 30+ |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
Nok 2660 Flip 4G-bk Nokia 2660 LTE 128MB/48MB black
fra 1 069,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Emporia Prime LTE 64MB/128MB Svart
| Farge | Svart |
| RAM | 64MB |
| 4G | Ja |
| Internminne | 128MB |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
EMPORIA PRIME M76 LTE 64MB RAM 128MB black (M76-LTE_001) - Vekt: 107g
fra 665,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Nokia 215 4G (2024) Svart
| Farge | Svart |
| Series | Nokia 3000-Series |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |
| RAM | 64MB |
Nokia 215 4G mobiltelefon ??? 2,8" Dual-SIM, 128MB RAM, 64MB ??? USB-C ??? Svart
fra 765,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






