Mobiltelefon 4G 256GB Oukitel

Oukitel WP22 8GB/256GB Svart
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.59 " |
| RAM | 8GB |
Oukitel WP22 Dual SIM Android smarttelefon (6,58") 256GB, 8GB RAM - Svart
fra 3 389,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel Wp27 12GB/256GB Sort
| Farge | Svart |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |
| RAM | 12GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Oukitel WP27 Smarttelefon ??? 6,8'' 256GB, 12GB RAM ??? Bl??
fra 3 839,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel WP21 Ultra 12GB/256GB Svart
| Farge | Svart |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| RAM | 12GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Oukitel WP21 Ultra Smartphone 256/12GB 6,78tm (Dual SIM) Sort
fra 5 399,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel WP19 8/256GB Svart
| Series | Andre |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
Smarttelefon Oukitel WP19 8/256 21000mAh NFC Svartsku: WP19-BK/OL, brand: OUKITEL, ean: 6931940709378
fra 4 159,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






