Mobiltelefon 4G 256GB Realme

Realme 14 Pro 5G Smarttelefon 6.77" AMOLED 8GB/256GB Grå
| Farge | Grå |
| Series | Realme 14 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Realme 14 Pro 5G Smarttelefon, 6.77", 50MP, 8GB RAM, 256GB - Gr??
fra 2 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Realme 14 Pro 5G Smartphone 8GB RAM 256GB OLED 6.77" Perlehvit
| Farge | Hvit |
| Series | Realme 14 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.77 " |
Realme 14 Pro 5G Smarttelefon 6.77" 8GB/256GB 50MP - Hvit
fra 2 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Realme C75 8GB/256GB Storm Black
| Series | Realme C75 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.72 " |
Realme C75 6.72" Smarttelefon, 50MP, 8GB RAM, 256GB - Svart
fra 1 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Realme 14 Pro+ 5G 8GB/256GB Suede Grey
| Farge | Grå |
| Series | Realme 14 Pro Plus |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.83 " |
Realme 14 Pro+ 5G, 6.83" AMOLED, Dual SIM, 8GB/256GB - Suede Grey
fra 4 190,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Realme 12 Pro 5G 12GB/256GB Beige
| Farge | Beige |
| Series | Realme 12 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Realme 12 Pro 5G Dual Sim 12Gb Ram 256Gb - Navigator Beige
fra 4 034,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Realme 14X 5G 8GB/256GB Carbon Black
| Series | Realme 14X |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
6,67" HD+ (1604x720) 120Hz LCD-skjerm, 5G, Dual SIM, Dimensity 6300, 8 GB RAM, 256 GB Flash, Kameraer: 50MPiksler (bak), 8MPiksler (foran), realme UI, WiFi, BT 5.3, NFC, Fingeravtrykkssensor p siden, Sttmotstand i militrklasse, IP64, 5000 mAh batteri, 15W kablet lading, 185 gram.
fra 2 790,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme 14X 5G 8GB/256GB Peridot Green
| Series | Realme 14X |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
6,67" HD+ (1604x720) 120Hz LCD-skjerm, 5G, Dual SIM, Dimensity 6300, 8 GB RAM, 256 GB Flash, Kameraer: 50MPiksler (bak), 8MPiksler (foran), realme UI, WiFi, BT 5.3, NFC, Fingeravtrykkssensor p siden, Sttmotstand i militrklasse, IP64, 5000 mAh batteri, 15W kablet lading, 185 gram.
fra 2 790,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme C75 8GB/256GB Lightning Gold
| Series | Realme C75 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.72 " |
Realme C75 - 4G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 8 Gb / Internminne 256 Gb - 6.72" - 2400 X 1080 Piksler (90 Hz) - 2X Bakkameraer 50 Mp - Front Camera 8 Mp - Lightning Gold
fra 1 990,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme 14 Pro+ 5G 8GB/256GB Pearl White
| Farge | Hvit |
| Series | Realme 14 Pro Plus |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.83 " |
6,83" 1,5K (2800x1472) 120Hz 1500nits AMOLED Quad Curve-skjerm med Gorilla Glass 7i, 5G, Dual SIM, Snapdragon 7s Gen 3, 8 GB RAM, 256 GB Flash, Triple Camera System: 50MPixel f/1.8 Main med OIS + 8MPixel f/2.2 UltraWide + 50MPixel 3x Telephoto med OIS (Bak), 32MPixel f/2.4 (Front), Stereohyttalere, realme UI, WiFi 6, BT 5.2,...
fra 4 190,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






