Mobiltelefon 4G 32GB

TCL 501 2GB/32GB Svart
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.0 " |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Rimelig smarttelefon med en 6" QHD+-skjerm og kraftig prosessor
fra 999,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Doro 8110 Smarttelefon 6.1" 4G med Trippelkamera Grafitt
| Series | Doro 8000 |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
4G smarttelefon RAM 2 GB / 32 GB, microSD slot, 6.1", 1560 x 720 piksler, 3x bakkamera 13 MP, 2 MP, 2 MP, front camera 5 MP, gr
fra 2 390,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Doro 8100 Plus 32GB Smarttelefon 6.1" med Android 12 og 4G Svart
| Series | Doro 8000 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
Doro 8100 Plus 15,5 cm (6.1") Enkelt SIM Android 11 Go Edition 4G USB Type-C 2 GB 32 GB 3000 mAh Gr
fra 2 914,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Doro 8100 2GB/32GB Grå
| Farge | Svart |
| Series | Doro 8000 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
4G smarttelefon, RAM 2 GB / Internminne 32 GB, microSD slot, 6.1", 1560 x 720 piksler, 3x bakkamera 13 MP, 2 MP, 2 MP, front camera 5 MP, gr
fra 2 019,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Xiaomi Redmi 9AT 2+32GB Granite Grå
| Farge | Svart |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.53 " |
En rimelig telefon, med alle funksjonene du trenger
fra 1 089,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Motorola Moto E22I 2GB/32GB Graphite Grey
| Farge | Grå |
| Series | Motorola Moto E |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.5 " |
En smarttelefon med en skjerm med 90 hertz oppdateringsfrekvens
fra 1 449,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Realme C30 3GB/32GB Denim Svart
| Farge | Svart |
| Series | Realme C30 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.5 " |
Realme C30 - 4G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 3 Gb / Internminne 32 Gb - Microsd Slot - 6.5" - Rear Camera 8 Mp - Front Camera 5 Mp - Svart Denim
fra 1 019,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme C30 3GB/32GB Bamboo Grønn
| Farge | Svart |
| Series | Realme C30 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.5 " |
4G-smarttelefon - dual-SIM - RAM 3 GB / Internminne 32 GB - microSD-spor - 6,5" - bakre kamera 8 MP - frontkamera 5 MP - bambusgrnn
fra 1 069,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Xiaomi Redmi A2 2GB/32GB Light Blå
| Farge | Svart |
| Series | Xiaomi Redmi A2 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.52 " |
Xiaomi Redmi A2 2GB/32GB Dual SIM â LyseblÃ¥
fra 1 069,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Xiaomi Redmi A2 2GB/32GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Xiaomi Redmi A2 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.52 " |
4G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 2 GB / Internminne 32 GB, microSD slot, 6.52", 1600 x 720 piksler, 2x bakkameraer 8 MP, 0.08 MP, front camera 5 MP, svart
fra 1 029,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Apple iPhone 7 32GB Sølv
| Series | Apple iPhone 7 |
| Farge | Sølv |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Utbyttbart batteri | Nei |
4,7-tommers Retina HD-display Vann og støvbestandig (IP67) Fingeravtrykkleser under skjermen Stereohøyttalere iOS 10 Elegant og brukervennlig mobilplattform med smarte forslag der du trenger det. Den kraftige og avanserte teknologien sørger for personver...
fra 1 690,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Nokia C02 2GB/32GB Koksgrå
| Series | Nokia C-Series |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 5.45 " |
Nokia C02 - 4G smarttelefon - dobbelt-SIM - RAM 2 GB / Internminne 32 GB - microSD slot - 5.45" - rear camera 5 MP - front camera 2 MP - koksgråsku: SP01Z01Z3126Y, brand: Nokia, ean: 6438409082800
fra 1 669,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ulefone Armor X12 3GB/32GB Svart
| Series | UleFone Armor |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 5.45 " |
Ulefone Armor X12 smarttelefon - (5,45") 3 GB RAM, 32 GB - svart
fra 1 389,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

RugGear RG850 3GB/32GB Sort
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 5.99 " |
| RAM | 3GB |
RugGear RG850 smarttelefon - 5,99'', Dual SIM, 3/32GB, Android 8.1 - Svart
fra 3 359,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel WP18 4GB/32GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Oukitel WP18 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 5.93 " |
fra 1 939,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Motorola Moto E22 3GB/32GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Motorola Moto E22 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.5 " |
Motorola Moto E22 3GB/32GB 6,5" Dual SIM - Astro Black
fra 1 299,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Cat S42H+ Svart
| Farge | Svart |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 5.5 " |
Smarttelefon, dual-SIM, 4G LTE, 32 GB, microSD spor, 5.5", 1440 x 720 piksler, IPS-skjermteknologi , RAM p 3 GB , frontkamera p 5 MP og bakre kamera p13 MP , Android-operativsystemet og fargen er svart
fra 2 999,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Xiaomi Redmi 9A 2GB/32GB Peacock Grønn
| Farge | Svart |
| Series | Xiaomi Redmi 9A |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.53 " |
4G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 2 GB / Internminne 32 GB, microSD slot, 6.53", 1600 x 720 piksler, rear camera 13 MP, front camera 5 MP, påfuglgrønn
fra 1 079,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Emporia SMART.4 3GB/32GB Svart
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 5.0 " |
| Utbyttbart batteri | Ja |
Det trenger ikke å være vanskelig å bruke en smarttelefon
fra 2 469,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Xiaomi Redmi 9AT 2GB/32GB Sky Blå
| Farge | Svart |
| Series | Xiaomi Redmi 9AT |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.53 " |
En rimelig telefon, med alle funksjonene du trenger
fra 1 339,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Motorola Moto E20 32GB 2GB Grafitt Grå
| Farge | Grå |
| Series | Motorola Moto E |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.5 " |
6,5" Max Vision HD+ (1600x720), UNISOC T606 Octa-core, 2 GB RAM, 32 GB, 13 MPixel f/2.2 + 2 Mpixel f/2.4 + 5 Mpixel f/2.2 (Front), Android 11, 4000 mAh batteri,184 gram
fra 1 129,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Motorola Moto E32s 32GB 3GB Slate Grå
| Farge | Grå |
| Series | Motorola Moto E |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.5 " |
4G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 3 GB / Internminne 32 GB, microSD slot, LCD-display, 6.5", 1600 x 720 piksler (90 Hz), 3x bakkamera 16 MP, 2 MP, 2 MP, front camera 8 MP, skifergr
fra 1 289,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung Galaxy A04s 3GB/32GB Hvit
| Farge | Hvit |
| Series | Samsung Galaxy A04s |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.5 " |
6.5"" Infinity-V Display,50MP Camera,5000mAh Battery
fra 1 990,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Panasonic KX TU160 Svart
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Egenutviklet operativsystem |
| Innebygd kamera | Ja |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| NFC | Nei |
Funksjonstelefon, LCD-display, 320 x 240 piksler, rear camera 0,3 MP, svart
fra 883,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Xiaomi Redmi 12C 32GB 3GB Ocean Blå
| Farge | Blå |
| Series | Xiaomi Redmi 12C |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.71 " |
6,71" HD+-display,3 GB RAM + 32 GB lagring,Hovedkamera på 50 MP,3,5 mm hodetelefonutgang,Batteri på 5000 mAh,
fra 1 799,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






