Mobiltelefon 4G 32GB Xiaomi

Xiaomi Redmi 9A 2GB/32GB Peacock Grønn
| Farge | Svart, Blå, Armygrønn |
| Series | Xiaomi Redmi 9A |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.53 " |
4G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 2 GB / Internminne 32 GB, microSD slot, 6.53", 1600 x 720 piksler, rear camera 13 MP, front camera 5 MP, påfuglgrønn
fra 1 079,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Xiaomi Redmi 9AT 2GB/32GB Sky Blå
| Farge | Svart, Blå, Armygrønn |
| Series | Xiaomi Redmi 9AT |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.53 " |
En rimelig telefon, med alle funksjonene du trenger
fra 1 339,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Xiaomi Redmi A2 2GB/32GB Light Blå
| Farge | Svart, Blå, Armygrønn |
| Series | Xiaomi Redmi A2 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.52 " |
Xiaomi Redmi A2 2GB/32GB Dual SIM â LyseblÃ¥
fra 1 069,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Xiaomi Redmi A2 2GB/32GB Svart
| Farge | Svart, Blå, Armygrønn |
| Series | Xiaomi Redmi A2 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.52 " |
4G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 2 GB / Internminne 32 GB, microSD slot, 6.52", 1600 x 720 piksler, 2x bakkameraer 8 MP, 0.08 MP, front camera 5 MP, svart
fra 1 029,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Xiaomi Redmi 9AT 2+32GB Granite Grå
| Farge | Svart, Blå, Armygrønn |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.53 " |
En rimelig telefon, med alle funksjonene du trenger
fra 1 089,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Xiaomi Redmi 12C 32GB 3GB Ocean Blå
| Farge | Blå |
| Series | Xiaomi Redmi 12C |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.71 " |
6,71" HD+-display,3 GB RAM + 32 GB lagring,Hovedkamera på 50 MP,3,5 mm hodetelefonutgang,Batteri på 5000 mAh,
fra 1 799,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






