Mobiltelefon 4G Emporia

Emporia SMART.4 3GB/32GB Svart
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 5.0 " |
| Utbyttbart batteri | Ja |
Det trenger ikke å være vanskelig å bruke en smarttelefon
fra 2 469,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Emporia Prime LTE 64MB/128MB Svart
| Farge | Svart |
| RAM | 64MB |
| 4G | Ja |
| Internminne | 128MB |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
EMPORIA PRIME M76 LTE 64MB RAM 128MB black (M76-LTE_001) - Vekt: 107g
fra 665,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Emporia Smart.5 Mini 4 GB/64GB Svart
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 4.95 " |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Emporia Emporiasmart5.Mini, 12,6 Cm (4.95"), 4 Gb, 64 Gb, 13 Mp, Android 13, Sort
fra 2 459,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-3%
Emporia Joy 4G Svart
| Farge | Svart |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| 4G | Ja |
En clamshell-telefon med en varslingsskjerm på det ytre skallet
fra 1 489,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Emporia Pure LTE Svart
| Farge | Svart |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 2.3 " |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| NFC | Nei |
Emporia Emporiapure-Lte 5,87 Cm (2,31&Quot ) 107 G Svart Seniortelefon
fra 1 509,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






