Mobiltelefon 4G 2TB Fairphone

CMF Phone 2 Pro 5G Smartphone 8GB RAM 128GB AMOLED Svart
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.77 " |
| RAM | 8GB |
CMF Phone 2 Pro by Nothing 5G smarttelefon - 6.77", 8GB RAM, 128GB - Svart
fra 2 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

-2%
CMF by Nothing Phone 2 Pro 5G 6,77" OLED Hvit Mobiltelefon 8GB RAM 128GB
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android 13 |
| RAM | 8GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| NFC | Ja |
CMF Phone 2 Pro by Nothing 5G-smarttelefon - 6,77", 8GB RAM, 128GB - Hvit
fra 2 938,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

-13%
CMF by Nothing Phone 2 Pro 8GB/128GB Orange
| Farge | Oransje |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.77 " |
| RAM | 8GB |
| NFC | Ja |
CMF Phone 2 Pro by Nothing 5G smarttelefon ??? 6,77", 8GB RAM, 128GB ??? Oransje
fra 2 938,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker






