Mobiltelefon 4G Oppo

Oppo Find X9 Ultra 5G 12GB/512GB Tundra Umber
| Series | Oppo Find X9 Ultra |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.82 " |
| RAM | 12GB |
Henter inspirasjon fra Hasselblads ikoniske skandinaviske design
fra 17 999,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oppo Find X9 Ultra 5G 12GB/512GB Canyon Orange
| Series | Oppo Find X9 Ultra |
| Farge | Oransje |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.82 " |
| RAM | 12GB |
Henter inspirasjon fra Hasselblads ikoniske skandinaviske design
fra 17 999,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oppo Reno14 5G 12GB/256GB Opal White
| Farge | Hvit |
| RAM | 12GB |
| 5G | Ja |
| 4G | Ja |
| Internminne | 256GB |
OPPO Reno14 5G Smarttelefon 6.59" 12GB/256GB - Opal White
fra 5 069,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Oppo Reno 10 256GB Silvery Grey
| Series | Oppo Reno |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| Utbyttbart batteri | Nei |
OPPO Reno 10 5G Smarttelefon - 6,7", Dual-SIM, 8GB RAM, 256GB, 64/32/8MP, USB-C - Gr??/S??lv
fra 4 309,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

OPPO A17 4GB/64GB Midnatt Svart
| Farge | Svart |
| Series | Oppo A |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
6.56" HD+ (1612x720) IPS LCD Display, 4G, Dual SIM, MediaTek Helio G35 Octa-core, 4GB RAM, 64GB Flash, microSD, Dual Camera System: 50MPixel f/1.8 Main + 2MPixel f/2.4 Depth (Back), 5MPixel f/2.2 (Front), 3.5mm audio jack, Side-mounted Fingerprint Sensor, 5000 mAh Battery, 189 gramIn the box:- OPPO A17- Charger- USB data cabl...
fra 1 579,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Oppo A38 4GB/128GB Glowing Svart
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
| RAM | 4GB |
OPPO A38 6,56" Smarttelefon, Dual-SIM, 4GB RAM, 128GB, 50+2MP, USB-C/3,5mm, Svart
fra 1 549,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oppo Reno 11F 5G 8 256GB Palmegrøn
| Farge | Grønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| Utbyttbart batteri | Nei |
OPPO Reno 11 F 5G Dual SIM smarttelefon - 6,7", 256GB, 8GB RAM, USB-C - Gr??nn
fra 3 079,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oppo Reno 11 F 8GB 256GB Blå
| Farge | Blå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| Utbyttbart batteri | Nei |
OPPO Reno 11 F 5G Dual SIM smarttelefon, 6.7" AMOLED, 256GB, 8GB RAM, USB-C - Bl??
fra 3 649,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oppo Reno 10 Pro 5G 12GB/256GB Lilla
| Farge | Lilla |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| RAM | 12GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
OPPO Reno 10 Pro 5G 256GB/12GB 6,7" Dual SIM Android 13 ??? Lilla
fra 5 299,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






