Mobiltelefon 4G Oukitel

Oukitel Wp27 12GB/256GB Sort
| Farge | Svart |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |
| RAM | 12GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Oukitel WP27 Smarttelefon ??? 6,8'' 256GB, 12GB RAM ??? Bl??
fra 3 839,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel WP22 8GB/256GB Svart
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.59 " |
| RAM | 8GB |
Oukitel WP22 Dual SIM Android smarttelefon (6,58") 256GB, 8GB RAM - Svart
fra 3 389,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel WP36 8GB/128GB Black
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.52 " |
| RAM | 8GB |
Smarttelefon Oukitel Wp36 8/128 10600 Mah Svart Bez Ładowarki
fra 1 999,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel WP19 8/256GB Svart
| Series | Andre |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
Smarttelefon Oukitel WP19 8/256 21000mAh NFC Svartsku: WP19-BK/OL, brand: OUKITEL, ean: 6931940709378
fra 4 159,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel WP18 4GB/32GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Oukitel WP18 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 5.93 " |
fra 1 939,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Oukitel Wp23 Pro 8 128GB Sort
| Series | Andre |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.52 " |
Oukitel WP23 Pro smarttelefon - 6,52" skjerm, 128GB, 8GB RAM - Svart
fra 2 499,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel WP21 Ultra 12GB/256GB Svart
| Farge | Svart |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| RAM | 12GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Oukitel WP21 Ultra Smartphone 256/12GB 6,78tm (Dual SIM) Sort
fra 5 399,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel WP32 4GB/128GB Grå
| Farge | Grå |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 5.93 " |
| RAM | 4GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Oukitel Smartphone Wp32 4/128Gb 6300 Mah Dualsim Grå
fra 1 719,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel WP32 4GB/128GB Svart/Oransje
| Farge | Svart |
| Skjermstørrelse | 5.93 " |
| RAM | 4GB |
| 4G | Ja |
| Internminne | 128GB |
Oukitel WP32 Hybrid Dual SIM Android-mobiltelefon (5,93") 128GB, 4GB RAM ??? Oransje
fra 1 969,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel Wp23 4 64GB Svart Wp23-Bk Ol
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.52 " |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Oukitel Wp23 4/64 Gb Smarttelefon Svart (Wp23-Bk/Ol)
fra 2 229,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






