Mobiltelefon 512GB Honor

Honor Magic7 Lite 5G 6.78" OLED Smartphone med 512GB og 8GB RAM i Titanium Lilla
| Farge | Lilla |
| Series | Honor Magic 7 Lite |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
Honor Magic7 Lite 6.78" Smarttelefon, 8GB RAM, 512GB - Titanium Lilla
fra 4 437,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

-1%
Honor Magic V5 5G 16GB RAM 512GB OLED Mobiltelefon Svart
| Series | Honor Magic V5 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| RAM | 16GB |
| NFC | Ja |
HONOR Magic V5 7.95 Inch Qualcomm Snapdragon 8 Elite 16GB RAM 512GB Black Mobile Phone (5109BUHH) - Vekt: 222g - Kapasitet: 512GB
fra 15 800,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Honor Magic8 Pro 12GB RAM 512GB Mobiltelefon Svart
| Series | Honor Magic8 Pro |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.71 " |
| RAM | 12GB |
Honor Magic8 Pro 5G, 17 Cm (6.71"), 12 Gb, 512 Gb, 200 Mp, Android 16.0, Svart
fra 11 154,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 8 butikker

Honor Magic V5 5G 16GB RAM 512GB Smarttelefon i Dawn Gold
| Series | Honor Magic V5 |
| Farge | Gull |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 7.95 " |
| RAM | 16GB |
Futuristisk fleksibel formfaktor gir en enestående 7,95" dynamisk brukeropplevelse
fra 22 888,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

-16%
Honor Magic V5 5G 16GB/512GB Ivory White
| Series | Honor Magic V5 |
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 7.95 " |
Futuristisk fleksibel formfaktor gir en enestående 7,95" dynamisk brukeropplevelse
fra 15 192,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Honor Magic8 Pro 12GB RAM 512GB Internminne Gull Mobiltelefon
| Series | Honor Magic8 Pro |
| Farge | Gull |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.71 " |
| RAM | 12GB |
Mobile Phone Honor Magic8 Pro/12/512Gb Gold 5109Ccpp Honor
fra 11 154,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 8 butikker

Honor 400 5G 8GB/512GB Mobiltelefon - Midnattssvart med AI-kamera
| Series | Honor 400 |
| Farge | Svart |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
| RAM | 8GB |
Forevige livets dyrebare øyeblikk med det enestående 200 MP Hybrid AI-kameraet
fra 4 790,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

Honor Magic V3 5G 12GB/512GB OLED Mobiltelefon Svart med Vanntett Design
| Series | Honor Magic V3 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 7.92 " |
HONOR Magic V3 512GB (black) Smarttelefon, 7,92" og 6,43" OLED 120Hz, 40+50 og 20MP kamera, 12GB RAM, 5G (5109BJNH) - Vekt: 226g - Kapasitet: 512GB
fra 10 392,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Honor Magic7 Pro 12GB 512GB 5G Mobiltelefon i Lunar Shadow Grey
| Farge | Grå |
| Series | Honor Magic 7 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |
Kraftige KI-funksjoner for å forbedre brukeropplevelsen
fra 14 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Honor Magic8 Lite 8GB RAM, 512GB Lagring, 5G Mobiltelefon - Midnight Black
| Series | Honor Magic8 Lite |
| Farge | Svart |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| Senior-telefon | Nei |
Honor Magic8 Lite 5G Smarttelefon - 6,79", 512GB, 8GB RAM - Svart
fra 4 596,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 8 butikker

Honor Magic8 Lite 8GB RAM 512GB Lagring 5G Mobiltelefon Forest Green
| Series | Honor Magic8 Lite |
| Farge | Grønn |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| Senior-telefon | Nei |
Honor Magic8 Lite 5G Smarttelefon - 6,79", 512GB, 8GB RAM - Gr??nn
fra 4 738,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

Honor 400 5G Mobiltelefon med 8GB RAM og 512GB Gull
| Series | Honor 400 |
| Farge | Gull |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 512GB |
Forevige livets dyrebare øyeblikk med det enestående 200 MP Hybrid AI-kameraet
fra 6 888,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Honor 600 Pro 5G 12GB/512GB Svart
| Series | Honor 600 Pro |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.57 " |
| RAM | 12GB |
HONOR 600 er den mest allsidige smarttelefonen i sin klasse når det gjelder å fremme kreativitet, og er fullspekket med AI-funksjoner som spenner fra fotografering til redigering og deling. En utrolig lys og øyevennlig skjerm, ytelse i toppklasse fra brikkesettet, robust konstruksjon, lang batterilevetid og rikelig med lagrin...
fra 10 935,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Honor 600 Pro 5G 12GB/512GB Golden White
| Series | Honor 600 Pro |
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.57 " |
| RAM | 12GB |
HONOR 600 er den mest allsidige smarttelefonen i sin klasse når det gjelder å fremme kreativitet, og er fullspekket med AI-funksjoner som spenner fra fotografering til redigering og deling. En utrolig lys og øyevennlig skjerm, ytelse i toppklasse fra brikkesettet, robust konstruksjon, lang batterilevetid og rikelig med lagrin...
fra 12 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Honor 200 Pro 12GB/512GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Honor 200 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
Honor 200 Pro 512GB (black) - Smarttelefon, 6,78" FHD+ AMOLED, 50+50+12 og 50MP kamera, 12GB RAM, 5G - Mobil, tablets & klokker Mobiltelefoner
fra 7 816,25
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Honor 200 Pro 12GB/512GB Moonlight White
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| RAM | 12GB |
Honor 200 Pro 17,2 cm (6.78") Dobbel SIM Android 14 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5200 mAh Hvit
fra 7 816,25
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Honor Magic V3 5G 12GB/512GB Brown
| Series | Honor Magic V3 |
| Farge | Brun |
| Operativsystem | Android |
| RAM | 12GB |
| 5G | Ja |
Honor Magic V3, 16,3 Cm (6.43"), 12 Gb, 512 Gb, 40 Mp, Android 14, Brun
fra 15 747,16
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Honor Magic V5 5G 16GB/512GB Reddish Brown
| Series | Honor Magic V5 |
| Farge | Brun |
| Operativsystem | Android |
| RAM | 16GB |
| NFC | Ja |
Honor Magic V5, 20,2 Cm (7.95"), 16 Gb, 512 Gb, 50 Mp, Android 15, Brun
fra 22 990,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Honor 200 5G Dual Sim 12GB/512GB Black
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 12GB |
Honor 200 5G Smarttelefon, 6.78", 12GB/512GB, Dual SIM - Svart
fra 4 169,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Honor Magic7 Pro 12GB/512GB Sort
| Farge | Svart |
| Series | Honor Magic 7 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |
Kraftige KI-funksjoner for å forbedre brukeropplevelsen
fra 14 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Honor Magic 5 Pro 12GB/512GB Midnatts Sort
| Series | Huawei Honor Magic |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.81 " |
5G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 12 GB / Internminne 512 GB, OLED-display, 6.81", 2848 x 1312 pixels (120 Hz), 3x bakkamera 50 MP, 50 MP, 50 MP, 2x front cameras 12 MP, midnatts sort
fra 9 991,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Honor Magic7 Lite 8GB/512GB Titanium Black
| Farge | Svart |
| Series | Honor Magic 7 Lite |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
HONOR Magic7 Lite 512GB (black) Smarttelefon, 6,78" AMOLED, 108+5 og 16MP kamera, 8GB RAM, 5G (5109BQBE) - Vekt: 189g - Operativsystem: Android 14 - Kapasitet: 512GB
fra 4 990,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






