Mobiltelefon 512GB Oneplus

OnePlus 13 16GB RAM 512GB 5G Smarttelefon OLED 6.82" - Arctic Dawn
| Farge | Hvit |
| Series | OnePlus 13 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.82 " |
Oneplus 13 - 5G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 16 Gb / Internminne 512 Gb - Oled-Display - 6.82" - 3168 X 1440 Piksler (120 Hz) - 3X Bakkamera 50 Mp, 50 Mp, 50 Mp - Front Camera 32 Mp - Arktisk Morgen
fra 10 092,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

OnePlus 15 5G Smartphone 16GB RAM 512GB Internminne Sand Storm
| Farge | Beige |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| RAM | 16GB |
Oneplus 15, 17.2 Cm (6.78"), 16 Gb, 512 Gb, 50 Mp, Android 16.0, Sand
fra 10 121,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

OnePlus 13 16GB/512GB Midnight Ocean
| Series | OnePlus 13 |
| Farge | Blå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.82 " |
Oneplus 13 - 5G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 16 Gb / Internminne 512 Gb - Oled-Display - 6.82" - 3168 X 1440 Piksler (120 Hz) - 3X Bakkamera 50 Mp, 50 Mp, 50 Mp - Front Camera 32 Mp - Midnight Ocean
fra 14 556,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

-1%
OnePlus 15 5G Mobiltelefon 512GB 16GB Uendelig Svart
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| RAM | 16GB |
Oneplus 15, 17.2 Cm (6.78"), 16 Gb, 512 Gb, 50 Mp, Android 16.0, Black
fra 10 005,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

OnePlus 13 16GB RAM 512GB Black Eclipse 5G Smartphone med 6.82" AMOLED-skjerm
| Farge | Svart |
| Series | OnePlus 13 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.82 " |
Oneplus 13 - 5G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 16 Gb / Internminne 512 Gb - Oled-Display - 6.82" - 3168 X 1440 Piksler (120 Hz) - 3X Bakkamera 50 Mp, 50 Mp, 50 Mp - Front Camera 32 Mp - Eklipsesvart
fra 13 519,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

OnePlus Nord 5 5G 12GB RAM 512GB Blå Mobiltelefon
| Series | OnePlus Nord 5 |
| Farge | Blå |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.83 " |
| RAM | 12GB |
OnePlus Nord 5 512GB/12GB - Dry Ice | SKU: 5011113304 | Brand: OnePlus | EAN: 6921815629917
fra 4 838,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

OnePlus Nord 5 12GB RAM 512GB AMOLED 6,83" Mobiltelefon - Phantom Grey
| Series | OnePlus Nord 5 |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.83 " |
Oneplus Nord 5 5G Dual Sim 12 Gb Ram 512 Gb - Phantom Grey
fra 4 878,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

OnePlus 15 5G Smartphone 16GB RAM 512GB Lilla
| Farge | Lilla |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| RAM | 16GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Oneplus 15 - 5G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 16 Gb / Internminne 512 Gb - Oled-Display - 6.78" - 2772 X 1278 Pixels (165 Hz) - 3X Bakkamera 50 Mp, 50 Mp, 50 Mp - Front Camera 32 Mp - Ultrafiolett
fra 10 121,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

OnePlus 15R 5G 12GB/512GB Smartphone Kullsort
| Series | OnePlus 15R |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 "" |
Oneplus 15R, 17,4 Cm (6.83"), 12 Gb, 512 Gb, 50 Mp, Android 16.0, Svart
fra 6 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

OnePlus Open 512GB 16GB Voyager Svart
| Farge | Svart |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 7.82 " |
ONEPLUS OPEN 16+512GB DS 5G VOYAGER BLACK OEMsku: 6921815626091, brand: OnePlus, ean: 6921815626091
fra 15 458,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

OnePlus 12 16GB/512GB Sort
| Farge | Svart |
| Series | OnePlus 12 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.82 " |
OnePlus 12 5G-telefon, 512/16 GB, Silky Black sku: 5011105293, brand: OnePlus, ean: 6921815625957
fra 13 790,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

OnePlus 12 16GB/512GB Grønn
| Farge | Grønn |
| Series | OnePlus 12 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.82 " |
OnePlus 12 5G-telefon, 512/16 GB, Flowy Emerald sku: 5011105295, brand: OnePlus, ean: 6921815626039
fra 8 311,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






