Mobiltelefon 512GB Oppo

Oppo Find X9 Ultra 5G 12GB/512GB Tundra Umber
| Series | Oppo Find X9 Ultra |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.82 " |
| RAM | 12GB |
Henter inspirasjon fra Hasselblads ikoniske skandinaviske design
fra 17 999,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-18%
Oppo Find X9 Pro 16GB/512GB Titanium Charcoal
| Farge | Brun |
| RAM | 16GB |
| Internminne | 512GB |
Slipp løs utrolige detaljer med premium 200 MP Hasselblad telefotokamerasystem
fra 12 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Oppo Find X9 12GB/512GB Titanium Grey
| Farge | Grå |
| RAM | 12GB |
| Senior-telefon | Nei |
| Lanseringsår | 2025 |
| Internminne | 512GB |
Oppo Find X9 - 5G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 12 Gb / Internminne 512 Gb - Oled-Display - 6.59" - 2760 X 1256 Pixels (120 Hz) - 4X Bakkameraer 50 Mp, 50 Mp, 50 Mp, 2 Mp - Front Camera 32 Mp - Titangrå
fra 12 388,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Oppo Find N6 16GB/512GB Blossom Orange
| Farge | Oransje |
| RAM | 16GB |
| Internminne | 512GB |
8.12" 120hz Foldable LTPO OLED with Dolby Vision, HDR+ & HDR Vivid, 5G, Dual SIM, Snapdragon 8 Elite Gen5 Octa-core, 16GB RAM, 512GB Storage, 200Mpixel f/1.8 Wide + 50Mpixel f/2.7 Telephoto + 50Mpixel f/2.0 Ultrawide (Back), 20Mpixel f/2.4 (Front), IP68/IP59, Dolby Atmos Stereo Speakers, Wi-Fi 7, Android 16, 80W Wired Chargin...
fra 21 990,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oppo Find N6 16GB/512GB Stellar Titanium
| Farge | Grå |
| RAM | 16GB |
| Internminne | 512GB |
8.12" 120hz Foldable LTPO OLED with Dolby Vision, HDR+ & HDR Vivid, 5G, Dual SIM, Snapdragon 8 Elite Gen5 Octa-core, 16GB RAM, 512GB Storage, 200Mpixel f/1.8 Wide + 50Mpixel f/2.7 Telephoto + 50Mpixel f/2.0 Ultrawide (Back), 20Mpixel f/2.4 (Front), IP68/IP59, Dolby Atmos Stereo Speakers, Wi-Fi 7, Android 16, 80W Wired Chargin...
fra 21 990,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Oppo Find X9 Ultra 5G 12GB/512GB Canyon Orange
| Series | Oppo Find X9 Ultra |
| Farge | Oransje |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.82 " |
| RAM | 12GB |
Henter inspirasjon fra Hasselblads ikoniske skandinaviske design
fra 17 999,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-16%
Oppo Find X9 Pro 16GB RAM 512GB Internminne Mobiltelefon Hvit
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android |
| RAM | 16GB |
| Internminne | 512GB |
| Minnekortleser | Ja |
Slipp løs utrolige detaljer med premium 200 MP Hasselblad telefotokamerasystem
fra 12 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Oppo Find X9 12GB RAM 512GB Mobiltelefon - Space Black
| Farge | Svart |
| RAM | 12GB |
| Senior-telefon | Nei |
| Lanseringsår | 2025 |
| Internminne | 512GB |
OPPO Find X9 512GB/12GB - Space Black (110010132111) - Vekt: 203g - Kapasitet: 512GB
fra 12 438,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker






