Mobiltelefon 512GB Oukitel

-1%
Oukitel WP39 Pro 5G 12GB/512GB Grå
| Farge | Grå |
| RAM | 12GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 512GB |
Išmanusis Telefonas Oukitel Wp39 Pro 12/512 11000Mah Pilkas
fra 3 769,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel WP300 5G 12GB/512GB Rød
| Farge | Rød |
| RAM | 12GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 512GB |
Oukitel WP300 5G Smarttelefon - 6.8", 12GB RAM, 512GB, R??d
fra 5 889,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel WP30 Pro 5G 12GB/512GB Svart
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| RAM | 12GB |
Oukitel WP30 Pro 5G Smarttelefon - 6,78" skjerm, 512GB lagring, 12GB RAM - Svart
fra 6 069,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Oukitel WP39 Pro 5G 12GB/512GB Grønn
| Farge | Grønn |
| RAM | 12GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 512GB |
Oukitel WP39 Pro 6.6" Smarttelefon, 12GB RAM, 512GB, 11000mAh - Gr??nn
fra 3 839,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-1%
Oukitel WP300 5G 12GB/512GB Svart
| Farge | Svart |
| RAM | 12GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 512GB |
Smarttelefon Oukitel Wp300 5G 12/512 16000Mah Svart
fra 5 269,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






