Mobiltelefon 512GB Realme

Realme GT 8 Pro 5G 16GB RAM 512GB Urban Blue Mobiltelefon
| Farge | Blå |
| Series | Realme GT 8 Pro |
| RAM | 16GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 512GB |
Realme Gt 8 Pro 5G, 17,2 Cm (6,79"), 3136 X 1440 Piksler, 12 Gb, 256 Gb, 50 Mp, Blå
fra 10 032,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Realme GT 8 Pro 5G 16GB/512GB Mobiltelefon Hvit
| Farge | Hvit |
| Series | Realme GT 8 Pro |
| RAM | 16GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 512GB |
Realme Gt 8 Pro 5G, 17,2 Cm (6,79"), 3136 X 1440 Piksler, 16 Gb, 512 Gb, 50 Mp, Hvit
fra 12 890,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Realme GT 7 Pro 5G 12GB/512GB AMOLED Smarttelefon Grå
| Farge | Grå |
| Series | Realme GT 7 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
Smarttelefon Realme Gt 7 Pro 5G 12/512 Gb Grå (Null)
fra 9 890,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Realme 14 Pro+ 5G Smarttelefon med 512GB Minne og 12GB RAM i Suede Grey
| Farge | Grå |
| Series | Realme 14 Pro Plus |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.83 " |
Realme 14 Pro+ 5G 512GB/12GB - Suede Grey (631011004924)
fra 4 690,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Realme 14 Pro 5G 12GB 512GB OLED Smarttelefon Perlehvit
| Farge | Hvit |
| Series | Realme 14 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.77 " |
Realme 14 Pro 5G, 17,2 Cm (6,77"), 12 Gb, 512 Gb, 50 Mp, Android 15, Hvit
fra 3 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Realme 12 Pro+ 12GB/512GB Submarine Blå
| Farge | Blå |
| RAM | 12GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 512GB |
Realme 12 Pro+, 17 Cm (6,7"), 12 Gb, 512 Gb, 50 Mp, Android 14, Beige
fra 6 046,78
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Realme GT 7 12GB/512GB IceSense Black
| Series | Realme GT 7 |
| Farge | Svart |
| RAM | 12GB |
| Internminne | 512GB |
Realme Gt 7, 17,2 Cm (6.78"), 12 Gb, 512 Gb, 50 Mp, Android 15, Sort
fra 5 790,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Realme GT 7 12GB/512GB IceSense Blue
| Series | Realme GT 7 |
| Farge | Blå |
| RAM | 12GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 512GB |
6,78" 1.5K (2780x1264) 120Hz 6000 nits LTPO AMOLED-skjerm, 5G, Dual SIM, Dimensity 9400e, 12 GB RAM, 512 GB flashminne, trippelt kamerasystem: 50 MP f/1.8 hoved + 50 MP f/2.0 telefoto + 8 MP f/2.4 ultravidvinkel (bak), 32 MP f/2.4 (front), realme UI, WiFi 7, BT 5.4, NFC, IP69, 7000 mAh batteri, 120 W kablet lading, 206 gram.
fra 8 690,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Realme GT 7T 12GB/512GB IceSense Black
| Series | Realme GT 7T |
| Farge | Svart |
| RAM | 12GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 512GB |
Realme Gt 7T, 17,3 Cm (6.8"), 12 Gb, 512 Gb, 50 Mp, Android 15, Sort
fra 5 262,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Realme GT 7 Pro 5G 12GB RAM 512GB AMOLED Smartphone Mars Orange
| Series | Realme GT 7 Pro |
| Farge | Oransje |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
Realme GT7 Pro smarttelefon - 6.78", 5G, Dual SIM, 12GB RAM, 512GB - Mars Orange
fra 9 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Realme 14 Pro 5G 12GB/512GB Vannbestandig Mobiltelefon Grå
| Farge | Grå |
| Series | Realme 14 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.77 " |
Realme 14 Pro 5G 512GB/12GB - Suede Grey (631011005702)
fra 3 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme GT 7T 12GB/512GB IceSense Blue
| Series | Realme GT 7T |
| Farge | Blå |
| RAM | 12GB |
| Internminne | 512GB |
6,8" 1,5K (2800 x 1280) 120 Hz 6000 nits LTPS AMOLED-skjerm, 5G, dobbelt SIM, Dimensity 8400-MAX, 12 GB RAM, 512 GB Blits, dobbelt kamerasystem: 50 MP f/1,8 hovedkamera + 8 MP f/2,2 ultravidvinkel (bak), 32 MP f/2,4 (front), realme UI, WiFi 6, BT 6.0, NFC, IP69, 7000 mAh batteri, 120 W kablet lading, 205 gram.
fra 5 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






