Mobiltelefon 5G 128GB Honor

Honor 400 Smart 5G mobiltelefon 4GB RAM 128GB Desert Gold
| Series | Honor 400 Smart |
| Farge | Gull |
| RAM | 4GB |
| 5G | Ja |
| Senior-telefon | Nei |
Honor 400 Smart 5G, 17,2 Cm (6.77"), 4 Gb, 128 Gb, 50 Mp, Android 15, Gull
fra 2 487,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

Honor 400 Smart 5G 6,77" Mobiltelefon 128GB 4GB Svart
| Series | Honor 400 Smart |
| Farge | Svart |
| RAM | 4GB |
| 5G | Ja |
| Senior-telefon | Nei |
Honor 400 Smart 5G 6,77" 4GB/128GB Android 15 - Svart
fra 2 217,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Honor 600 Lite 5G 8GB/128GB Velvet Black
| Series | Honor 600 Lite |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
HONOR 600 Lite er et kraftverk innen mobilfotografering innkapslet i et metallisk unibody-kabinett. Enheten er elegant og slank, men samtidig bygget for å holde, og har et bakkamera med høy oppløsning på 108 megapiksler, en lys og øyevennlig skjerm og et 6520 mAh-batteri som varer i opptil 2,5 dager. I likhet med forgjengeren...
fra 4 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Honor 600 Lite 5G 8GB/128GB Sprout Green
| Series | Honor 600 Lite |
| Farge | Grønn |
| Operativsystem | Android |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
HONOR 600 Lite er et kraftverk innen mobilfotografering innkapslet i et metallisk unibody-kabinett. Enheten er elegant og slank, men samtidig bygget for å holde, og har et bakkamera med høy oppløsning på 108 megapiksler, en lys og øyevennlig skjerm og et 6520 mAh-batteri som varer i opptil 2,5 dager. I likhet med forgjengeren...
fra 4 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker






