Mobiltelefon 5G 128GB Realme

Realme 14X 5G Smarttelefon 6GB/128GB IP68 Karbon Sort
| Series | Realme 14X |
| Farge | Svart, Armygrønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
Realme 14X 5G 128GB/6GB - Carbon Black (631011004937)
fra 1 882,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Realme 14X 5G Smarttelefon 6GB RAM 128GB Internminne Peridot Grønn 6.67"
| Series | Realme 14X |
| Farge | Svart, Armygrønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
Realme 14X 5G Smarttelefon 6.67" 6GB/128GB - Gr??nn
fra 2 280,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Realme 9 4GB/128GB Hvit
| Farge | Hvit, Svart, Sølv |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
Realme 9 5G smarttelefon 128 GB 6,6 tm (DualSIM) Sølvhvit
fra 2 309,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme 9 5G 4GB/128GB Svart
| Farge | Hvit, Svart, Sølv |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
realme 9 5G, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 12, Sort sku: 735016, brand: Realme, ean: 6941399075542
fra 2 319,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme 12X 6GB/128GB Svart
| Farge | Svart, Armygrønn |
| Series | Realme 12X |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
Realme 12X 5G, 16,9 Cm (6,67"), 6 Gb, 128 Gb, 50 Mp, Android 14, Sort
fra 2 849,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






