Mobiltelefon 5G Hmd

HMD Fusion X1 5G Smartphone 6GB RAM 128GB Sort
| Skjermstørrelse | 6.56 |
| RAM | 6GB |
| 5G | Ja |
| GPS | Ja |
| Berøringsskjerm | Ja |
HMD Fusion X1 5G Smarttelefon ??? 6,56", 6GB RAM, 128GB, Sort
fra 2 934,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

-1%
HMD Fusion 6GB/128GB Noir
| Series | Andre |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
Fang, Tilpass, Erobre Løft Din Smarttelefonopplevelse
fra 2 586,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

HMD Skyline 8GB/256GB Svart
| Series | Andre |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.55 " |
HMD Skyline smarttelefon - 6,55"/256GB/5G Dual SIM - Svart
fra 4 879,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HMD Fusion Business Edition 256GB/8GB Noir
| Series | Andre |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
Hmd Fusion - 5G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 8 Gb / Internminne 256 Gb - Microsd Slot - 6.56" - 1612 X 720 Piksler (90 Hz) - 2X Bakkameraer 108 Mp, 2 Mp - Front Camera 50 Mp - Svart
fra 3 990,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HMD Skyline 8GB/256GB Blå
| Farge | Rosa |
| 5G | Ja |
HMD Skyline Smarttelefon - 6.55", 8GB RAM, 256GB, Android 14, 5G - Bl??
fra 5 149,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

HMD XR21 6GB/128GB Midnight Black
| RAM | 6GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 128GB |
HMD XR21 6.49" Smarttelefon, 128GB, Android 12 - Svart
fra 7 099,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HMD Fusion 8GB/256GB Noir
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
| RAM | 8GB |
HMD Fusion 5G Smarttelefon - 6.56", Dual-SIM, 8GB RAM, 256GB, Svart
fra 2 929,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






