Mobiltelefon 5G NFC Nokia

Nokia G42 5G 5G Dual-SIM 6GB 128GB Så Grått
| Series | Andre |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
Hvis du er lidenskapelig opptatt av IT og elektronikk, liker å være oppdatert på teknologi og går ikke glipp av til og med de minste detaljene, kjøp Smarttelefoner Nokia G42 6 GB RAM Grå 128 GB 6,56" til en uslåelig pris. Produkt med plugg: JaType: SmarttelefonerDual SIMTilkobling: BluetoothWi-Fi5GBluetooth 5.1RAM-Minne: 6 GB...
fra 3 239,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

HMD Pulse+ 6GB/128GB Business Edition Midnight Blue
| Farge | Blå |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.56 " |
HMD Pulse Smarttelefon - 6,56", 6/128GB, Dual SIM - Svart
fra 2 709,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Nokia XR20 64GB 4GB Ultra Blå
| Farge | Grå |
| Series | Nokia X-Series |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
5G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 4 GB / Internminne 64 GB, 6.67", 2400 x 1080 piksler, 2x bakkameraer 48 MP, 13 MP, ultrabl
fra 3 259,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Nokia XR20 4GB/64GB Grafitt
| Farge | Grå |
| Series | Nokia X-Series |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
Nokia XR20 - 5G smarttelefon - dobbelt-SIM - RAM 4 GB / Internminne 64 GB - LCD-display - 6.67" - 2400 x 1080 piksler - 2x bakkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 8 MP - granittsku: VMA750V9DE1CN0, brand: Nokia, ean: 6438409066480
fra 5 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






