Mobiltelefon 5G Zte

-1%
ZTE Nubia Focus 2 Ultra 5G 6.72" Smarttelefon 8GB/512GB Skoggrønn med Oled-Display
| Farge | Svart |
| 5G | Ja |
ZTE Nubia Focus 2 Ultra 5G Smarttelefon - 6.72", 8GB RAM, 512GB, Gr??nn
fra 3 239,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

ZTE MC888D 5G Mobilruter med Wi-Fi 6
| 5G | Ja |
Få lynrask 5G-dekning i hele hjemmet med avansert Wi-Fi 6-teknologi.
fra 3 499,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

ZTE Blade A76 5G 4GB/128GB Stardust Black
| 5G | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
| Støtsikker | Nei |
Zte Blade A76 5G, 17,1 Cm (6,75"), 1600 X 720 Piksler, 4 Gb, 128 Gb, 50 Mp, Sort
fra 1 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

ZTE Nubia Focus Pro 8GB/256GB Svart
| Farge | Svart |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 256GB |
Nubia Neo 2 5G Dual SIM Smarttelefon (6,72"), 256GB/8GB, Sort
fra 1 709,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

ZTE BLADE A73 128GB 5G GRÅ
| Farge | Grå |
| Series | ZTE Blade |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.52 " |
En rimelig smarttelefon med en fantastisk 90 Hz HD+-skjerm og et enormt batteri
fra 1 790,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






