Mobiltelefon 64GB Doro

Doro Aurora A11 4GB RAM 64GB Smarttelefon Grafitt
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
| RAM | 4GB |
| Internminne | 64GB |
| Dybde | 10 mm |
Doro Aurora A11 4.5" Smarttelefon, 4GB RAM, 64GB - Grafitt
fra 2 590,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 12 butikker

Doro Aurora A21 4G Smarttelefon 4GB RAM 64GB Grafitt
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
| RAM | 4GB |
| 4G | Ja |
| GPS | Ja |
Responsiv sikkerhetsknapp for umiddelbar nødhjelp når det trengs
fra 3 309,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 13 butikker

Doro Aurora A21 4GB/64GB Smarttelefon med Nødhjelpsknapp - Bone
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
| RAM | 4GB |
| NFC | Nei |
| GPS | Ja |
Responsiv sikkerhetsknapp for umiddelbar nødhjelp når det trengs
fra 3 390,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 12 butikker

Doro Aurora A11 Smarttelefon 4GB RAM 64GB Internminne Nødknapp Bone
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
| RAM | 4GB |
| Internminne | 64GB |
| Innebygde sensorer | Accelerometer |
Øyeblikkelig hjelp når du trenger det med den responsive nødknappen
fra 1 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 11 butikker

Doro 8210 4G Smarttelefon 64GB 6.1" Mørk Blå for Seniorer
| Farge | Svart, Blå |
| Series | Doro 8000 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
Doro 8210 4G Smarttelefon - 6.1", 4GB RAM, 64GB - M??rkebl??
fra 3 495,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Doro 8210 4GB/64GB Mørkeblå
| Farge | Svart, Blå |
| Series | Doro 8000 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
6,31 tommer HD+-skjerm,4 GB RAM + 64 GB lagring,Trygghetsknapp,Brukervennlig kamera,Fjernstyringsfunksjon,
fra 3 495,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Doro 8210 4GB/64GB med alarmknapp blå
| Farge | Blå |
| RAM | 4GB |
| Internminne | 64GB |
Doro 8210 smarttelefon og bærbar alarmknapp designet for eldre
fra 3 795,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Doro 8200 4GB/64GB Svart
| Series | Doro 8000 |
| Farge | Svart, Blå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
Doro 8200 Smarttelefon 64GB/4GB 6,1" (NanoSIM) Svart
fra 4 969,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






