Mobiltelefon 64GB Nokia

Nokia G22 4GB/64GB Meteor Grå
| Farge | Grå, Blå |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.52 " |
Nokia G22 Dual Sim 4GB RAM 64GB - Meteor Grey EUsku: 6438409083227, brand: Nokia, ean: 6438409083227
fra 1 361,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Nokia XR20 4GB/64GB Grafitt
| Farge | Grå, Blå |
| Series | Nokia X-Series |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
Nokia XR20 - 5G smarttelefon - dobbelt-SIM - RAM 4 GB / Internminne 64 GB - LCD-display - 6.67" - 2400 x 1080 piksler - 2x bakkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 8 MP - granittsku: VMA750V9DE1CN0, brand: Nokia, ean: 6438409066480
fra 3 290,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Nokia XR20 64GB 4GB Ultra Blå
| Farge | Grå, Blå |
| Series | Nokia X-Series |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
5G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 4 GB / Internminne 64 GB, 6.67", 2400 x 1080 piksler, 2x bakkameraer 48 MP, 13 MP, ultrabl
fra 3 259,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Nokia G21 4/64GB Blå
| Farge | Blå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.51 " |
| RAM | 4GB |
Nyt og fang viktige øyeblikk med Nokia G21. Et tredagers batteriliv vil holde deg gående over helgen. Du kan bruke det kraftige AI-trippelkameraet med en jevn 90 Hz-skjerm for å både lage og se tilbake på minner i høy kvalitet.
fra 1 969,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Nokia C12 Dark Cyan Dual-SIM 2GB 64GB
| Series | Nokia C-Series |
| Farge | Blå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.3 " |
Nokia C12 Dual SIM smarttelefon - 6,3'', 2GB RAM, 64GB lagring, Micro-USB - Cyan
fra 1 219,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






