Mobiltelefon 64GB Realme

Realme C33 4GB/64GB Night Sea
| Series | Realme C33 |
| Farge | Svart, Gul, Blå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.5 " |
4G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 4 GB / Internminne 64 GB, microSD slot, 6.5", 2x bakkameraer 50 MP, front camera 5 MP, night sea
fra 2 409,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme Note 70T 4GB/64GB Obsidian Black
| Series | Realme Note 70T |
| Farge | Svart, Gul, Blå |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.75 " |
| RAM | 4GB |
6,75" HD+ (1600x720) 90 Hz LCD-skjerm, 4G, Dobbelt SIM, Unisoc T7250, 4 GB RAM, 64 GB Flash, Kameraer: 13 MP f/2.2 (bak), 5 MP f/2.2 (front), realme UI, WiFi 5, Bluetooth, realme NEXT AI, IP54, 6000 mAh batteri, 15 W kablet lading, 201 gram.
fra 1 190,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme Note 70T 4GB/64GB Beach Gold
| Series | Realme Note 70T |
| Farge | Gull |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.75 " |
| RAM | 4GB |
6,75" HD+ (1600x720) 90 Hz LCD-skjerm, 4G, Dobbelt SIM, Unisoc T7250, 4 GB RAM, 64 GB Flash, Kameraer: 13 MP f/2.2 (bak), 5 MP f/2.2 (front), realme UI, WiFi 5, Bluetooth, realme NEXT AI, IP54, 6000 mAh batteri, 15 W kablet lading, 201 gram.
fra 1 190,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






