Mobiltelefon 64GB Samsung

Samsung Galaxy A23 64GB Blå
| Farge | Hvit, Svart, Blå, Isrosa, Honningmelon |
| Series | Samsung Galaxy A |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
Samsung® Galaxy A23 5G - 5G smarttelefon - dual-SIM - RAM 4 GB / Internminne 64 GB - microSD-spor - LCD-skjerm - 6,6" - 2408 x 1080 piksler (120 Hz) - Blå sku: SM-A236BLBUEUB, brand: Samsung, ean: 8806094534115
fra 1 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung Galaxy XCover Pro svart
| Series | Samsung Galaxy |
| Farge | Svart |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.3 " |
| Utbyttbart batteri | Ja |
6,3" FHD+ Infinity-O TFT-skjerm,4 GB RAM og 64 GB lagring,Gorilla Glass 5,Bruk skjermen med hanskene på,IP68-sertifisert,
fra 2 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Samsung Galaxy A14 4G Mobiltelefon 64GB Grønn 6.6" Skjerm
| Farge | Grønn |
| Series | Samsung Galaxy A14 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
Samsung® Galaxy A14 - 4G smarttelefon - 64GB - Grønnsku: SM-A145RLGUEUB, brand: Samsung, ean: 8806094843583
fra 1 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung Galaxy A14 5G 4GB/64GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Samsung Galaxy A14 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
Nyt en rekke underholdningsmuligheter med Samsung Galaxy A14 5G smarttelefon rett i hånden. Opplev bilder og videoer på den store 6,6-tommers FHD+ PLS LCD-touchskjermen, ta klare bilder med det allsidige tredoble kameraoppsettet inkludert et 50 MP hovedkamera, og lagre alt på det utvidbare 128 GB internminnet. Med en åttekjer...
fra 1 990,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung Galaxy A05s 6.7" Smarttelefon 64GB Svart - Rimelig Android 13 Telefon
| Series | Samsung Galaxy |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Inkluderer de essensielle funksjonene til en rimelig pris
fra 1 999,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Samsung Galaxy A05s 4GB/64GB Light green
| Farge | Grønn |
| Series | Samsung Galaxy |
| RAM | 4GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| GPS | Ja |
Samsung Galaxy A05S 17 cm (6.7") Dual (SM-A057GLGUEUE) - Skjermstørrelse: 6.7" - Vekt: 195g - Operativsystem: Android 13 - Kapasitet: 64GB
fra 2 834,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung Galaxy A32 64GB Svart
| Series | Samsung Galaxy |
| Farge | Svart |
| 5G | Ja |
| Internminne | 64GB |
Kjøp en brukt og kvalitetssikret Samsung Galaxy A32 5G med 2 års garanti. Alle våre mobiler er grundig testet, fabrikkinnstilt og klare til bruk. Rask levering og trygg handel fra Greenphones et miljøvennlig og økonomisk valg.
fra 1 290,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung Galaxy A05s 4 64GB sølv
| Series | Samsung Galaxy |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Inkluderer de essensielle funksjonene til en rimelig pris
fra 1 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Samsung Galaxy A05s 4GB/64GB Grønn
| Series | Samsung Galaxy |
| Farge | Grønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Inkluderer de essensielle funksjonene til en rimelig pris
fra 2 176,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






