Mobiltelefon NFC 128GB Realme

Realme 14X 5G Smarttelefon 6GB/128GB IP68 Karbon Sort
| Series | Realme 14X |
| Farge | Svart, Armygrønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
Realme 14X 5G 128GB/6GB - Carbon Black (631011004937)
fra 1 882,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Realme 14X 5G Smarttelefon 6GB RAM 128GB Internminne Peridot Grønn 6.67"
| Series | Realme 14X |
| Farge | Svart, Armygrønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
Realme 14X 5G Smarttelefon 6.67" 6GB/128GB - Gr??nn
fra 2 280,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Realme 9i 4GB/128GB Prism Blå
| Farge | Svart, Armygrønn |
| Series | Realme 9i |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
Hvis du er lidenskapelig opptatt av IT og elektronikk , liker å være oppdatert på teknologi og går ikke glipp av til og med de minste detaljene, kjøp Smarttelefoner Realme 9i 6,6" 4 GB RAM 128 GB til en uslåelig pris. Skjerm: 6,6" Screen with rounded corners RAM-Minne: 4 GB RAM 4 GB LPDDR4X Internminne: 128 GB Farge: Blå Type...
fra 1 999,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Realme 12X 6GB/128GB Svart
| Farge | Svart, Armygrønn |
| Series | Realme 12X |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
Realme 12X 5G, 16,9 Cm (6,67"), 6 Gb, 128 Gb, 50 Mp, Android 14, Sort
fra 2 849,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






