Mobiltelefon NFC 256GB Honor

Honor 400 Lite 8GB RAM 256GB 5G Mobiltelefon med OLED-display i Velvet Grey
| Farge | Grå |
| Series | Honor 400 Lite |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 8GB |
Honor 400 Lite Smarttelefon - 6,7", Dual-SIM, 8GB RAM, 256GB - Velvet Gr??
fra 2 737,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 9 butikker

Honor 200 Lite 5G Smarttelefon 6.7" AMOLED 8GB/256GB Midnatts Sort
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 8GB |
Honor 200 Lite 256GB (midnight black) - Smarttelefon, 6,47" FHD+ AMOLED, 108+5+2 og 50MP kamera, 8GB RAM, 5G - Mobil, tablets & klokker Mobiltelefoner
fra 3 591,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Honor 200 Lite 5G 8GB/256GB Cyan Lake
| Series | Honor 200 Lite |
| Farge | Blå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Honor 200 Lite 256GB (cyan lake) - Smarttelefon, 6,47" FHD+ AMOLED, 108+5+2 og 50MP kamera, 8GB RAM, 5G - Mobil, tablets & klokker Mobiltelefoner
fra 3 217,5
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Honor Magic5 Lite 8GB/256GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Honor Magic 5 Lite |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
HONOR Magic5 Lite er en smarttelefon som kombinerer god ytelse med lav pris. Den store 6,67" OLED-skjermen har imponerende farger, høy lysstyrke og 120 Hz oppdateringsfrekvens som gir jevn bruk og god flyt i både spill og scrolling. Med rask berøringsrespons er den godt egnet for deg som liker mobilspill eller effektiv surfin...
fra 4 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Honor 200 Smart 4GB/256GB Forest Green
| Farge | Grønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |
| RAM | 4GB |
Honor 200 Smart - 5G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 4 Gb / Internminne 256 Gb - Lcd-Display (Tft) - 6.8" - 2412 X 1080 Piksler (120 Hz) - 2X Bakkameraer 50 Mp, 2 Mp - Front Camera 5 Mp - Skoggrønn
fra 1 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






