Mobiltelefon NFC 32GB

Doro 8110 Smarttelefon 6.1" 4G med Trippelkamera Grafitt
| Series | Doro 8000 |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
4G smarttelefon RAM 2 GB / 32 GB, microSD slot, 6.1", 1560 x 720 piksler, 3x bakkamera 13 MP, 2 MP, 2 MP, front camera 5 MP, gr
fra 2 390,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Doro 8100 Plus 32GB Smarttelefon 6.1" med Android 12 og 4G Svart
| Series | Doro 8000 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
Doro 8100 Plus 15,5 cm (6.1") Enkelt SIM Android 11 Go Edition 4G USB Type-C 2 GB 32 GB 3000 mAh Gr
fra 2 914,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Doro 8100 2GB/32GB Grå
| Farge | Svart |
| Series | Doro 8000 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
4G smarttelefon, RAM 2 GB / Internminne 32 GB, microSD slot, 6.1", 1560 x 720 piksler, 3x bakkamera 13 MP, 2 MP, 2 MP, front camera 5 MP, gr
fra 3 118,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Apple iPhone 7 32GB Sølv
| Series | Apple iPhone 7 |
| Farge | Sølv |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Utbyttbart batteri | Nei |
4,7-tommers Retina HD-display Vann og støvbestandig (IP67) Fingeravtrykkleser under skjermen Stereohøyttalere iOS 10 Elegant og brukervennlig mobilplattform med smarte forslag der du trenger det. Den kraftige og avanserte teknologien sørger for personver...
fra 1 690,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung Galaxy A04s 3GB/32GB Hvit
| Farge | Hvit |
| Series | Samsung Galaxy A04s |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.5 " |
6.5"" Infinity-V Display,50MP Camera,5000mAh Battery
fra 1 990,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Motorola Moto E22 3GB/32GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Motorola Moto E22 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.5 " |
Motorola Moto E22 3GB/32GB 6,5" Dual SIM - Astro Black
fra 1 299,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Xiaomi Redmi 12C 32GB 3GB Ocean Blå
| Farge | Blå |
| Series | Xiaomi Redmi 12C |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.71 " |
6,71" HD+-display,3 GB RAM + 32 GB lagring,Hovedkamera på 50 MP,3,5 mm hodetelefonutgang,Batteri på 5000 mAh,
fra 1 799,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Cat S42H+ Svart
| Farge | Svart |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 5.5 " |
Smarttelefon, dual-SIM, 4G LTE, 32 GB, microSD spor, 5.5", 1440 x 720 piksler, IPS-skjermteknologi , RAM p 3 GB , frontkamera p 5 MP og bakre kamera p13 MP , Android-operativsystemet og fargen er svart
fra 2 999,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Emporia SMART.4 3GB/32GB Svart
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 5.0 " |
| Utbyttbart batteri | Ja |
Det trenger ikke å være vanskelig å bruke en smarttelefon
fra 2 195,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker






