Mobiltelefon NFC Honor

Honor Magic7 Lite 5G 6.78" OLED Smartphone med 512GB og 8GB RAM i Titanium Lilla
| Farge | Lilla |
| Series | Honor Magic 7 Lite |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
Honor Magic7 Lite 6.78" Smarttelefon, 8GB RAM, 512GB - Titanium Lilla
fra 4 437,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

-1%
Honor Magic V5 5G 16GB RAM 512GB OLED Mobiltelefon Svart
| Series | Honor Magic V5 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| RAM | 16GB |
| NFC | Ja |
HONOR Magic V5 7.95 Inch Qualcomm Snapdragon 8 Elite 16GB RAM 512GB Black Mobile Phone (5109BUHH) - Vekt: 222g - Kapasitet: 512GB
fra 15 800,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Honor Magic V5 5G 16GB RAM 512GB Smarttelefon i Dawn Gold
| Series | Honor Magic V5 |
| Farge | Gull |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 7.95 " |
| RAM | 16GB |
Futuristisk fleksibel formfaktor gir en enestående 7,95" dynamisk brukeropplevelse
fra 22 888,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

-16%
Honor Magic V5 5G 16GB/512GB Ivory White
| Series | Honor Magic V5 |
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 7.95 " |
Futuristisk fleksibel formfaktor gir en enestående 7,95" dynamisk brukeropplevelse
fra 15 192,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Honor Magic8 Pro 12GB RAM 512GB Internminne Gull Mobiltelefon
| Series | Honor Magic8 Pro |
| Farge | Gull |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.71 " |
| RAM | 12GB |
Mobile Phone Honor Magic8 Pro/12/512Gb Gold 5109Ccpp Honor
fra 11 154,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 8 butikker

Honor Magic V3 5G 12GB/512GB OLED Mobiltelefon Svart med Vanntett Design
| Series | Honor Magic V3 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 7.92 " |
HONOR Magic V3 512GB (black) Smarttelefon, 7,92" og 6,43" OLED 120Hz, 40+50 og 20MP kamera, 12GB RAM, 5G (5109BJNH) - Vekt: 226g - Kapasitet: 512GB
fra 10 392,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Honor Magic7 Pro 12GB 512GB 5G Mobiltelefon i Lunar Shadow Grey
| Farge | Grå |
| Series | Honor Magic 7 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |
Kraftige KI-funksjoner for å forbedre brukeropplevelsen
fra 14 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Honor 400 Lite 8GB RAM 256GB 5G Mobiltelefon med OLED-display i Velvet Grey
| Farge | Grå |
| Series | Honor 400 Lite |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 8GB |
Honor 400 Lite Smarttelefon - 6,7", Dual-SIM, 8GB RAM, 256GB - Velvet Gr??
fra 2 737,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 9 butikker

Honor X5c Plus 4GB/128GB Smarttelefon Ocean Cyan 6.74" MagicOS 9.0
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| NFC | Ja |
| Vekt | 100.0 g |
Honor X5c PLUS 17,1 cm (6.74") MagicOS 9.0 4G 4 GB 128 GB 5260 mAh Grnn
fra 1 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Honor 200 Lite 5G Smarttelefon 6.7" AMOLED 8GB/256GB Midnatts Sort
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 8GB |
Honor 200 Lite 256GB (midnight black) - Smarttelefon, 6,47" FHD+ AMOLED, 108+5+2 og 50MP kamera, 8GB RAM, 5G - Mobil, tablets & klokker Mobiltelefoner
fra 3 591,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Honor 200 Lite 5G 8GB/256GB Cyan Lake
| Series | Honor 200 Lite |
| Farge | Blå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Honor 200 Lite 256GB (cyan lake) - Smarttelefon, 6,47" FHD+ AMOLED, 108+5+2 og 50MP kamera, 8GB RAM, 5G - Mobil, tablets & klokker Mobiltelefoner
fra 3 217,5
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Honor 200 Pro 12GB/512GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Honor 200 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
Honor 200 Pro 512GB (black) - Smarttelefon, 6,78" FHD+ AMOLED, 50+50+12 og 50MP kamera, 12GB RAM, 5G - Mobil, tablets & klokker Mobiltelefoner
fra 7 816,25
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Honor 200 Pro 12GB/512GB Moonlight White
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| RAM | 12GB |
Honor 200 Pro 17,2 cm (6.78") Dobbel SIM Android 14 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5200 mAh Hvit
fra 7 816,25
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Honor Magic V5 5G 16GB/512GB Reddish Brown
| Series | Honor Magic V5 |
| Farge | Brun |
| Operativsystem | Android |
| RAM | 16GB |
| NFC | Ja |
Honor Magic V5, 20,2 Cm (7.95"), 16 Gb, 512 Gb, 50 Mp, Android 15, Brun
fra 22 990,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Honor X7a 4GB/128GB Ocean Blå
| Farge | Blå |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.74 " |
4G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 4 GB / Internminne 128 GB, microSD slot, LCD-display, 6.745", 1600 x 720 piksler (90 Hz), 4x bakkameraer 50 MP, 5 MP, 2 MP, 2 MP, front camera 8 MP, Oseanbl
fra 1 959,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Honor X7a 4GB/128GB Midnight Svart
| Series | Andre |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.74 " |
Honor X7A 4/128 GB smarttelefon Svart (69365208179790) sku: 69365208179790, brand: Huawei, ean: 6936520817979
fra 1 869,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Honor Magic7 Pro 12GB/512GB Sort
| Farge | Svart |
| Series | Honor Magic 7 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |
Kraftige KI-funksjoner for å forbedre brukeropplevelsen
fra 14 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Honor Magic 5 Pro 12GB/512GB Midnatts Sort
| Series | Huawei Honor Magic |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.81 " |
5G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 12 GB / Internminne 512 GB, OLED-display, 6.81", 2848 x 1312 pixels (120 Hz), 3x bakkamera 50 MP, 50 MP, 50 MP, 2x front cameras 12 MP, midnatts sort
fra 9 991,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Honor Magic5 Lite 8GB/256GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Honor Magic 5 Lite |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
HONOR Magic5 Lite er en smarttelefon som kombinerer god ytelse med lav pris. Den store 6,67" OLED-skjermen har imponerende farger, høy lysstyrke og 120 Hz oppdateringsfrekvens som gir jevn bruk og god flyt i både spill og scrolling. Med rask berøringsrespons er den godt egnet for deg som liker mobilspill eller effektiv surfin...
fra 4 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Honor 200 Smart 4GB/256GB Forest Green
| Farge | Grønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |
| RAM | 4GB |
Honor 200 Smart - 5G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 4 Gb / Internminne 256 Gb - Lcd-Display (Tft) - 6.8" - 2412 X 1080 Piksler (120 Hz) - 2X Bakkameraer 50 Mp, 2 Mp - Front Camera 5 Mp - Skoggrønn
fra 1 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Honor Magic7 Lite 8GB/512GB Titanium Black
| Farge | Svart |
| Series | Honor Magic 7 Lite |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
HONOR Magic7 Lite 512GB (black) Smarttelefon, 6,78" AMOLED, 108+5 og 16MP kamera, 8GB RAM, 5G (5109BQBE) - Vekt: 189g - Operativsystem: Android 14 - Kapasitet: 512GB
fra 4 990,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






