Mobiltelefon NFC Samsung

Samsung Galaxy Z Fold6 12GB/256GB Hvit
| Series | Samsung Galaxy Z Fold 6 |
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 7.6 " |
| RAM | 12GB |
Samsung Galaxy Z Fold6 Sm-F956B/Ds (SM-F956BZWBEUB) - Modell: Samsung Galaxy Z Fold6 - Skjermstørrelse: 7.6" - Vekt: 239g - Operativsystem: Android 14 - Farge: Hvit - Operatørlås: Nei - Kapasitet: 256GB - To simkort: Ja
fra 18 569,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung Galaxy Z Flip6 12GB RAM 256GB Mint Brettbar Mobiltelefon
| Farge | Mint |
| Series | Samsung Galaxy Z Flip 6 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Slankere design, økt ytelse og forbedrede kameraer
fra 4 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Samsung Galaxy Z Flip6 12GB/512GB Mint
| Farge | Mint |
| Series | Samsung Galaxy Z Flip 6 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Slankere design, økt ytelse og forbedrede kameraer
fra 6 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Samsung Galaxy Z Flip6 12GB/256GB 5G Mobiltelefon i Gul
| Farge | Gul |
| Series | Samsung Galaxy Z Flip 6 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Slankere design, økt ytelse og forbedrede kameraer
fra 4 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Samsung Galaxy S24 FE 8GB/256GB Blue
| Series | Samsung Galaxy S24 FE |
| Farge | Blå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Samsung Galaxy S24 FE (SM-S721BLBGEUB) - Modell: Samsung Galaxy S24 FE - Skjermstørrelse: 6.7" - Vekt: 213g - Operativsystem: Android 14 - Farge: Blå - Operatørlås: Nei - Kapasitet: 256GB - To simkort: Ja
fra 14 724,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung Galaxy S24 FE 8GB/256GB Mint
| Series | Samsung Galaxy S24 FE |
| Farge | Grønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Samsung Galaxy S24 FE (SM-S721BLGGEUB) - Modell: Samsung Galaxy S24 FE - Skjermstørrelse: 6.7" - Vekt: 213g - Operativsystem: Android 14 - Farge: Mint Green - Operatørlås: Nei - Kapasitet: 256GB - To simkort: Ja
fra 12 113,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung Galaxy S24 FE 8GB/256GB Yellow
| Series | Samsung Galaxy S24 FE |
| Farge | Gul |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Samsung Galaxy S24 FE (SM-S721BZYGEUB) - Modell: Samsung Galaxy S24 FE - Skjermstørrelse: 6.7" - Vekt: 213g - Operativsystem: Android 14 - Farge: Gul - Operatørlås: Nei - Kapasitet: 256GB - To simkort: Ja
fra 9 990,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung Galaxy A16 5G 8GB RAM 256GB Mobiltelefon AMOLED 6.7" Blå
| Farge | Blå |
| Series | Samsung Galaxy A16 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Samsung Galaxy A16 5G 128-4-5G Blue Black (SM-A166) - Skjermstørrelse: 6.7" - Vekt: 200g - Kapasitet: 256GB
fra 3 590,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Samsung Galaxy M35 6GB/128GB Marineblå
| Farge | Grå, Blå |
| Series | Samsung Galaxy M |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
Samsung M35 (M356)/DS/5G/128GB/Dark (SM-M356BDBBEUE) - Skjermstørrelse: 6.6" - Vekt: 222g - Kapasitet: 128GB
fra 4 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






