Mobiltelefoner - 2015

Doro Primo 366
| Series | Doro Primo |
| Farge | Svart, Sølv, Rød |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.3 " |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Feature phone, LCD-display, 320 x 240 piksler, rear camera 0,3 MP, slv
fra 1 069,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Doro Primo 406
| Series | Doro Primo |
| Farge | Svart, Sølv, Rød |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Doro Silver mobiltelefon sku: PBD406SILVER, brand: Doro, ean: 4260117672682
fra 749,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Doro Primo 401 Svart
| Farge | Svart, Sølv, Rød |
| Series | Doro Primo |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 2.0 " |
| Utbyttbart batteri | Nei |
Mobiltelefon, 220 x 176 piksler, TFT, svartMerk: Uten nordiske sprk
fra 575,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






