Mobiltelefoner - 2021

Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Grafitt 5G med OLED-Skjerm
| Series | Apple iPhone 13 Pro Max |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
6,7-tommers OLED-display 120hz Dual-SIM (Nano + eSIM) 3 hovedkamera med opptil 12 megapiksler 5G iPhone 13 Pro Max smarttelefon er et nytt høydepunkt innen mobilteknologi og kan skilte med en perfekt designet formfaktor full av høyteknologiske funksjoner...
fra 4 792,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Nokia 105 Classic sort
| Farge | Svart |
| Series | Nokia 100-Series |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 1.8 " |
| Utbyttbart batteri | Ja |
Nokia 105 4G (2023) - 4G funksjonstelefon - dobbelt-SIM - microSD slot - LCD-display - koksgråsku: 1GF018UPA1L01, brand: Nokia, ean: 6438409084453
fra 649,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Apple iPhone 13 256GB Midnatt 5G Smartphone med Super Retina XDR Skjerm
| Series | Apple iPhone 13 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
iPhone 13 256GB (midnatt) - Smarttelefon, 6,1'' Super Retina XDR-skjerm, 12+12MP kamera, IP68, 5G - Mobiler & klokker Mobiltelefoner
fra 3 290,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

Apple iPhone 13 128GB Stjernelys 5G Smarttelefon med Super Retina XDR-skjerm
| Series | Apple iPhone 13 |
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
iPhone 13 128GB (stjerneskinn) - Smarttelefon, 6,1'' Super Retina XDR-skjerm, 12+12MP kamera, IP68, 5G - Mobiler & klokker Mobiltelefoner
fra 2 961,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

Nokia XR20 64GB 4GB Ultra Blå
| Farge | Grå |
| Series | Nokia X-Series |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
5G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 4 GB / Internminne 64 GB, 6.67", 2400 x 1080 piksler, 2x bakkameraer 48 MP, 13 MP, ultrabl
fra 3 259,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Doro 8110 Smarttelefon 6.1" 4G med Trippelkamera Grafitt
| Series | Doro 8000 |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
4G smarttelefon RAM 2 GB / 32 GB, microSD slot, 6.1", 1560 x 720 piksler, 3x bakkamera 13 MP, 2 MP, 2 MP, front camera 5 MP, gr
fra 2 390,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

-1%
Doro 730X Grafitt
| Farge | Grå |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
| NFC | Nei |
| 4G | Ja |
4G funksjonstelefon, dobbelt-SIM, 1.3 GB, microSD slot, 320 x 240 piksler, rear camera 3 MP, grafitt
fra 1 519,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Olympia Trek 3GB/32GB Svart/Oransje
| Farge | Svart |
Olympia Trek, 14 Cm (5.5"), 3 Gb, 32 Gb, 13 Mp, Android 10, Sort, Oransje
fra 1 479,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sølv med 6,1" AMOLED Display og 5G
| Series | Apple iPhone 13 Pro |
| Farge | Sølv |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
6,1-tommers OLED-display 120hz Dual-SIM (Nano + eSIM) 3 hovedkamera med opptil 12 megapiksler 5G Utforsk verden gjennom linsen til iPhone 13 Pro smarttelefon . Den har et profesjonelt 12 MP trippelt kamerasystem med vidvinkel, ultravidvinkel og telelinse....
fra 4 792,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Apple iPhone 13 Pro 128GB Gull - 6.1" AMOLED, 5G, Trippelkamera
| Series | Apple iPhone 13 Pro |
| Farge | Gull |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
6,1-tommers OLED-display 120hz Dual-SIM (Nano + eSIM) 3 hovedkamera med opptil 12 megapiksler 5G Utforsk verden gjennom linsen til iPhone 13 Pro smarttelefon . Den har et profesjonelt 12 MP trippelt kamerasystem med vidvinkel, ultravidvinkel og telelinse....
fra 4 290,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Apple iPhone 13 256GB Rød 5G Smarttelefon med Super Retina XDR-skjerm
| Series | Apple iPhone 13 |
| Farge | Rød |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
iPhone 13 256GB (PRODUCT)RED - Smarttelefon, 6,1'' Super Retina XDR-skjerm, 12+12MP kamera, IP68, 5G - Mobiler & klokker Mobiltelefoner
fra 3 390,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

-3%
Google Pixel 6 5G 8GB/128GB Stormy Black
| Farge | Svart |
| Series | Google Pixel 6 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.4 " |
Google Pixel 6 , 16,3 cm (6.4"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 12, Sort sku: TKOGOGSZA0001, brand: Google, ean: 810029930451
fra 2 150,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 1 butikker

Apple iPhone 13 512GB 5G med Super Retina XDR-skjerm Rød
| Series | Apple iPhone 13 |
| Farge | Rød |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
iPhone 13 512GB (PRODUCT)RED - Smarttelefon, 6,1'' Super Retina XDR-skjerm, 12+12MP kamera, IP68, 5G - Mobiler & klokker Mobiltelefoner
fra 4 290,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Apple iPhone 13 512GB Blå 5G med Super Retina XDR-skjerm
| Series | Apple iPhone 13 |
| Farge | Blå |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
iPhone 13 512GB (blå) - Smarttelefon, 6,1'' Super Retina XDR-skjerm, 12+12MP kamera, IP68, 5G - Mobiler & klokker Mobiltelefoner
fra 4 290,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Doro Primo 368 Grafitt
| Series | Doro Primo |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Egenutviklet operativsystem |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.3 " |
Funksjonstelefon, microSD slot, LCD-display, 320 x 240 piksler, rear camera 3 MP, grafitt
fra 877,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beafon Bea fon Sølv Line SL645 Plus
| Farge | Sølv |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Egenutviklet operativsystem |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.8 " |
Funksjonstelefon, microSD slot, LCD-display, 240 x 320 piksler, rear camera 3 MP, svart slv
fra 959,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Motorola Edge 20 8GB/128GB Frosted Grå
| Farge | Hvit |
| Series | Motorola Edge |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
6,67 FHD+ (2400x1080) 144hz OLED HDR10+ DCI-P3 Color Space Display, Dual SIM, 5G, Snapdragon 778G Octa-core 5nm, 8GB LPDDR5 RAM, 128GB UFS, Trippelt kamerasystem: 108Mpixel f/1.9 + 8Mpixel 3X Telephoto & 30X Digital f/3.4 OIS + 16MP UltraWide/Macro Vision f/2.2, 32MP f/2.25 (Front), Speaker tuned by Waves Maxx, Android 11, Wi...
fra 3 619,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Motorola Moto G31 4GB/64GB Mineral Grå
| Farge | Grå |
| Series | Motorola Moto G |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.4 " |
Motorola Moto G31 4G Smarttelefon 4GB/64GB - 6,4" (Dual SIM) Mineralgr??
fra 1 949,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Emporia SIMPLICITYglam 64MB Hvit
| Farge | Hvit |
| GPS | Nei |
| Berøringsskjerm | Nei |
| Frontkamera | Nei |
| Bluetooth-versjon | 3.0 |
Funksjonstelefon, RAM 32 MB / Internminne 64 MB, 320 x 240 piksler, hvit
fra 929,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

-1%
Panasonic KX TU160 Svart
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Egenutviklet operativsystem |
| Innebygd kamera | Ja |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| NFC | Nei |
Funksjonstelefon, LCD-display, 320 x 240 piksler, rear camera 0,3 MP, svart
fra 871,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Google Pixel 6 Pro 12GB 128GB stormSvart
| Farge | Svart |
| Series | Google Pixel 6 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
5G smarttelefon - dual-SIM - RAM 12 GB / 128 GB - OLED skjerm - 6.7" - 3120 x 1440 pixels (120 Hz) - 3x bak-kamera 50 MP, 48 MP, 12 MP - front-kamera 11.1 MP - stormsvart.Fungerer ikke med ICE.
fra 11 321,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Panasonic Kx-Tu155 Funksjonstelefon Svart
| Farge | Svart |
| Innebygd kamera | Ja |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| NFC | Nei |
| 4G | Nei |
Panasonic KX-TU155 - svart - funksjonstelefon - GSM (KX-TU155EXBN) - Modell: Panasonic KX-TU155 - Skjermstørrelse: 2.4" - Vekt: 102g - Farge: Sort - Operatørlås: Nei - To simkort: Nei
fra 966,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Grafitt 5G Smarttelefon med 120Hz OLED-skjerm
| Series | Apple iPhone 13 Pro Max |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
6,7-tommers OLED-display 120hz Dual-SIM (Nano + eSIM) 3 hovedkamera med opptil 12 megapiksler 5G iPhone 13 Pro Max smarttelefon er et nytt høydepunkt innen mobilteknologi og kan skilte med en perfekt designet formfaktor full av høyteknologiske funksjoner...
fra 4 590,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 1 butikker







