Mobiltelefoner - 2023

Apple iPhone 15 Pro 128GB 5G med OLED-skjerm i Svart Titan
| Farge | Svart |
| Series | Apple iPhone 15 Pro |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
iPhone 15 Pro. Veldig sterkt. Veldig lett. Veldig Pro.
fra 7 390,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 8 butikker

Apple iPhone 15 Pro 256GB Titan Svart med 5G og OLED-skjerm
| Farge | Svart |
| Series | Apple iPhone 15 Pro |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
iPhone 15 Pro. Veldig sterkt. Veldig lett. Veldig Pro.
fra 7 192,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

-2%
Cat S75 6GB/128GB Sort
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
| Utbyttbart batteri | Nei |
CAT S75, 16,7 cm (6.58"), 6 GB, 128 GB, 50 MP, Android 12, Sortsku: BM1S1B, brand: CAT, ean: 5060472353443
fra 3 939,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Samsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Svart med AMOLED-skjerm og IP68 vanntett
| Farge | Svart |
| Series | Samsung Galaxy S23 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
Samsung® | Galaxy S23 - 5G Smarttelefon - 128Gb - Sorter
fra 3 640,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

-5%
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black med S Pen
| Farge | Svart |
| Series | Samsung Galaxy S23 Ultra |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |
Storslåtte nattbilder som ber om å bli delt,Lynrask fotografering og gaming,Designet for deg og planeten,Innebygd S Pen med større appkompatibilitet
fra 5 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Samsung Galaxy S22 5G 128GB med 50 MP Trippelkamera i Svart
| Farge | Svart |
| Series | Samsung Galaxy S22 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
Ta utmerkede bilder og videoer selv i mørket med 50 MP-trippelkamera
fra 2 640,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Apple iPhone 15 Pro Max 256GB 5G Dobbelt-SIM 6.7" OLED Svart Titanium
| Farge | Svart |
| Series | Apple iPhone 15 Pro Max |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Mobile Phone Iphone 15 Pro Max 256Gb Black Mu773 Apple
fra 7 592,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

OnePlus Nord CE 3 Lite 8GB/128GB Chromatic Grey
| Farge | Grå |
| Series | OnePlus Nord CE 3 Lite |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.72 " |
6,72" 120 Hz LCD-skjerm,8 GB RAM + 128 GB lagring,108 MP hovedkamera,Doble høyttalere,Klar for 5G,
fra 2 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-4%
Apple iPhone 15 Pro Max 512GB 6,7" OLED Smarttelefon i Svart Titan med 5G
| Farge | Svart |
| Series | Apple iPhone 15 Pro Max |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
iPhone 15 Pro Max 512GB (sort titan) - Smarttelefon, 6,7'' Super Retina XDR-skjerm, 48+12+12MP kamera, IP68, 5G - Mobiler & klokker Mobiltelefoner
fra 9 192,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

Apple iPhone 15 512GB 6.1" OLED Smarttelefon Svart med IP68 og 5G
| Farge | Svart |
| Series | Apple iPhone 15 |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
iPhone 15 512GB (sort) - Smarttelefon, 6,1" Super Retina XDR-skjerm, 48+12MP kamera, IP68, 5G - Mobiler & klokker Mobiltelefoner
fra 9 441,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Samsung Galaxy S23 Plus 256GB 5G Grønn med AMOLED-skjerm
| Farge | Grønn |
| Series | Samsung Galaxy S23 Plus |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
6,6" FHD+ Dynamic Amoled-skjerm,8 GB RAM og 256GB lagring,50 MP trippelkamera med Nightography,Intelligent 4700 mAh-batteri,Snapdragon 8 Gen 2 Pro,
fra 4 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

-16%
Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 12GB/512GB Grønn - Premium Smarttelefon
| Farge | Grønn |
| Series | Samsung Galaxy S23 Ultra |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |
Samsung® | Galaxy S23 Ultra - 5G Smarttelefon - 512Gb - Grønn
fra 6 890,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Samsung Galaxy A54 5G 128GB lys Grønn Smarttelefon med AMOLED-skjerm
| Farge | Grønn |
| Series | Samsung Galaxy A54 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.4 " |
Samsung® Galaxy A54 5G - 5G smarttelefon - 128GB Grønn sku: SM-A546BLGCEUB, brand: Samsung, ean: 8806094885767
fra 1 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

-33%
OnePlus 12 5G Smarttelefon 12GB RAM 256GB AMOLED 6.82" Sort
| Farge | Svart |
| Series | OnePlus 12 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.82 " |
OnePlus 12 17.3 cm (6.82") Dual SIM Android 14 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 5400 mAh Blacksku: 5011105292, brand: OnePlus, ean: 6921815625940
fra 5 768,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Google Pixel 8 Pro 128GB 12GB RAM 6.7" AMOLED Smarttelefon - Obsidian
| Farge | Svart |
| Series | Google Pixel 8 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Google Pixel 8 Pro , 17 cm (6.7"), 1344 x 2992 piksler, 12 GB, 128 GB, 50 MP, Sortsku: GA04798-GB, brand: Google, ean: 0840244705046
fra 7 512,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Samsung Galaxy S21 FE 5G 128GB Grafitt med 120 Hz AMOLED-skjerm
| Farge | Svart |
| Series | Samsung Galaxy S21 FE |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.4 " |
Ultrakraftig Snapdragon-prosessor og 120 Hz sAMOLED-skjerm
fra 2 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung Galaxy A34 5G 128GB AMOLED Smarttelefon Grønn
| Farge | Grønn |
| Series | Samsung Galaxy A34 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.6 " |
Samsung® | Galaxy A34 5G - 5G Smarttelefon - 128Gb | Grønn
fra 1 990,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 6GB/128GB Sky Blå
| Farge | Hvit, Svart, Blå, Tåkete syrin |
| Series | Xiaomi Redmi Note 12 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
6,67" Full HD+ Flow AMOLED-skjerm,6 GB RAM + 128 GB lagring,50 MP kamera med AI-funksjoner,67 W hurtiglading,3,5 mm hodetelefonutgang,
fra 2 999,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Apple iPhone 15 Plus 256GB Rosa med IP68 og 5G
| Farge | Titanium, Isrosa |
| Series | Apple iPhone 15 Plus |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
iPhone 15 Plus 256GB (rosa) - Smarttelefon, 6,7" Super Retina XDR-skjerm, 48+12MP kamera, IP68, 5G - Mobiler & klokker Mobiltelefoner
fra 14 890,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

-1%
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 256GB Midnight Black
| Farge | Svart |
| Series | Xiaomi Redmi Note 13 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
6,67" FHD+ AMOLED-skjerm,8 GB RAM + 256 GB lagring,200 MP-kamera,Batteri med hurtiglading,3,5 mm hodetelefonuttak,
fra 4 869,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 12GB/512GB Midnight Svart
| Farge | Svart |
| Series | Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
6,67" FHD+ AMOLED-skjerm,12 GB RAM + 512 GB lagring,200 MP-kamera,120 W HyperCharge-lading,Forhåndsinstallerte redigeringsprogrammer,
fra 4 659,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Xiaomi 13T Svart 8+256GB
| Farge | Svart |
| Series | Xiaomi 13T |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
6,67" Full HD+ AMOLED-display,8 GB RAM + 256 GB lagring,Kamerasystem fra Leica,Støtter 67 W hurtiglading,144 Hz oppdateringsfrekvens,
fra 7 979,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung Galaxy Z Fold5 5G 12GB RAM 256GB Vanntett Mobiltelefon Beige
| Farge | Beige |
| Series | Samsung Galaxy Z Fold 5 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 7.6 " |
7,6" AMOLED hovedskjerm,6,2" AMOLED dekselskjerm,12 GB RAM og 256 GB lagring,Vanntett (IPX8),Inkludert S Pen,
fra 19 890,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Honor Magic6 Lite 5G Dual-SIM 8GB 256GB Smaragdgrønn
| Series | Honor Magic 6 Lite |
| Farge | Grønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
5G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 8 GB / Internminne 256 GB, OLED-display, 6.78", 2652 x 1200 piksler (120 Hz), 3x bakkamera 108 MP, 5 MP, 2 MP, front camera 16 MP, smaragdgrnn
fra 6 175,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Motorola Moto G84 8GB/256GB Midnight Blue
| Series | Motorola Moto G |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.55 " |
Motorola G84 Smarttelefon - 6,5'', Dual SIM, 8 GB RAM, 256 GB - Bl??
fra 2 869,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

OnePlus Nord 3 8GB/128GB Tempest Gray
| Farge | Grå |
| Series | OnePlus Nord 3 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.74 " |
Den elegant utformede telefonen tilbyr praktisk talt alt du kan ønske deg av en smarttelefon
fra 5 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Samsung Galaxy S23 FE 5G 128GB Lilla Mobiltelefon med AMOLED-skjerm
| Farge | Lilla |
| Series | Samsung Galaxy S23 FE |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.4 " |
Samsung® | Galaxy S23 Fe - 5G Smarttelefon - 128Gb - Lilla
fra 2 790,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 1 butikker

OnePlus 12 16GB/512GB Sort
| Farge | Svart |
| Series | OnePlus 12 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.82 " |
OnePlus 12 5G-telefon, 512/16 GB, Silky Black sku: 5011105293, brand: OnePlus, ean: 6921815625957
fra 13 790,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-1%
Samsung Galaxy A05s 4GB/64GB Grønn
| Series | Samsung Galaxy |
| Farge | Grønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Inkluderer de essensielle funksjonene til en rimelig pris
fra 2 142,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






