Motorola Edge 60 Fusion Mobiltelefon

Motorola Edge 60 Fusion 5G 8GB RAM 256GB P-OLED Mobiltelefon - Slipstream Grå
| Farge | Grå |
| Series | Motorola Edge 60 Fusion |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
Motorola Xt Moto Edge 60 Fusion 12/256Gb Pantone Slipstream
fra 3 159,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Motorola Edge 60 Fusion 5G 8GB/256GB Vannbestandig Mobiltelefon - Amazonite Blue
| Farge | Blå |
| Series | Motorola Edge 60 Fusion |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
Motorola Edge 60 Fusion 5G Smarttelefon - 6,67" AMOLED, 8GB RAM, 256GB - Amazonite Blue
fra 2 949,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Motorola Edge 60 Fusion 5G Smartphone 6.67" 256GB 8GB Rosa
| Farge | Rosa |
| Series | Motorola Edge 60 Fusion |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
Motorola Edge 60 Fusion 5G Smarttelefon 6.67" 8GB/256GB - Zephyr Pink
fra 2 939,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker






