Motorola Edge 70 Fusion Mobiltelefon

-2%
Motorola Edge 70 Fusion 8GB/256GB 6.78" 5G Mobiltelefon PANTONE Silhouette
| Series | Motorola Edge 70 Fusion |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
Utforsk en 144 Hz quad-curved-skjerm og et enormt batteri på 7000 mAh
fra 4 888,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

Motorola Edge 70 Fusion 8GB/256GB 5G Smarttelefon med 144 Hz Skjerm i PANTONE Orient Blå
| Series | Motorola Edge 70 Fusion |
| Farge | Blå |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| RAM | 8GB |
Utforsk en 144 Hz quad-curved-skjerm og et enormt batteri på 7000 mAh
fra 4 965,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

-1%
Motorola Edge 70 Fusion 8GB/256GB PANTONE Sporting Green
| Series | Motorola Edge 70 Fusion |
| Farge | Grønn |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| RAM | 8GB |
Utforsk en 144 Hz quad-curved-skjerm og et enormt batteri på 7000 mAh
fra 4 940,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker






