Motorola Mobiltelefon

-12%
Motorola Edge 60 Pro 12GB RAM 512GB Sparkling Grape Mobiltelefon
| Series | Motorola Edge 60 Pro |
| Farge | Lilla |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Massivt 6000 mAh batteri med støtte for lynrask 90W
fra 4 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Motorola Moto G15 8GB/128GB Sunrise Orange
| Farge | Oransje |
| Series | Motorola Moto G15 |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.72 " |
| RAM | 8GB |
Motorola Moto G15 17.1 Cm (6.72") Dual (PB6E0015PL) - Energieffektivitetsklasse: A
fra 2 042,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

-11%
Motorola Moto E15 2GB/64GB Fresh Lavender
| Farge | Lilla |
| Series | Motorola Moto E15 |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
| RAM | 2GB |
| GPS | Ja |
Motorola Moto E15 16.9 Cm (6.67") Dual (PB6S0003PL) - Energieffektivitetsklasse: A
fra 1 163,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Motorola Edge 60 Pro 12GB/512GB Pantone Walnut
| GPS | Ja |
| Paneltype | P-OLED |
| Bluetooth-versjon | 5.4 |
| Hurtiglading | Ja |
| Trådløs lading | Ja |
Motorola Edge 60 Pro 16.9 Cm (6.67") (PB7X0071SE) - Energieffektivitetsklasse: A
fra 7 784,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






