Produktinformasjon
Motorola Razr 60 Ultra – Klapptelefon i Cabaret Pink
Oppdag den stilige og moderne Motorola Razr 60 Ultra med imponerende spesifikasjoner og en uovertruffen design. Denne klapptelefonen har en skjermstørrelse på 7.0" (17,7 cm) og en oppløsning på 2992 x 1224 piksler. Her får du både et lekkert utseende og kraft under panseret, med Qualcomm Snapdragon 8 Elite prosessor, 16 GB RAM og 512 GB intern lagring. Alt du trenger er samlet i én enhet - du slipper å inngå kompromisser.
Fantastisk Kameraopplevelse
Med et dobbelt bakkamera på hele 50 MP får du bilder i profesjonell kvalitet. Uansett om du tar portretter, landskap eller makrofotografier, sørger denne kamerateknologien for enestående klarhet. Skal du ut på noe spennende? Det integrerte frontkameraet gir deg selfies som ser ut som om de er tatt av en fotograf.
Brukervennlighet og innovasjon
Motorola har gjort det enkelt for deg med moto ai teknologi. Den interaktive ytre skjermen på 4" lar deg bruke favorittappene dine selv når enheten er lukket. Du holder deg oppdatert uten å måtte åpne telefonen hele tiden.
Slitesterk og stilren design
Denne modellen utmerker seg med flere egenskaper som gjør den til et smart valg:
- Ikonisk design og utsøkte overflater
- Lett vekt på kun 200 g
- Sprutsikker med beskyttelsesgrad IP48
Fantastisk batterilevetid
Med en batterikapasitet på 4700 mAh kan du bruke mobilen hele dagen uten å bekymre deg for strøm. 68 W TurboPower-lading gir deg nok batteri på bare 8 minutter til å holde det gående gjennom en travel dag.
Velger du denne modellen i den unike Cabaret Pink fargen, får du en kombinasjon av stil, ytelse og praktisk funksjonalitet. Denne telefonen blir raskt en trofast følgesvenn i hverdagen.
Topplisten: Motorola Mobiltelefon
Spesifikasjon
| Produktnavn | Motorola Razr 60 Ultra 16GB/512GB Cabaret Pink |
| Merke | Motorola |
| Farge | Rosa |
| Series | Motorola Razr 60 Ultra |
| IP-klasse | IP68 |
| Senior-telefon | Nei |
| Materiale (deksel) | Glass |
| Lanseringsår | 2025 |
| Android-versjon | Android 15 |
| Operativsystem | Android |
| Trådløs | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Produsentfarge | Cabaret |
| Telefonsvarer | Nei |
| Vekt | 200.0 g |
| Høyde | 171.0 mm |
| Bredde | 74.0 mm |
| Dybde | 7.29 mm |
| Type kabel | USB-kabel |
| For barn | Nei |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| Batterikapasitet | 4700 mAh |
| Hurtiglading | Ja |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladestandard | QI |
| Brettbar | Ja |
| Støtsikker | Nei |
| Egenskaper | Stereohøyttalere |
| Vannbestandig | Ja |
| Innebygde sensorer | Ansiktsgjenkjenning, Barometer, Fingeravtrykksleser, Gyroskop/akselerometer, Nærhetssensor |
| Støtte for to SIM-kort | Nei |
| Vannavstøtende | Nei |
| Innebygget trådløs lading | Nei |
| Med støtte for hurtiglading | Nei |
| Hybridholder til SIM | Nei |
| HDMI aktiv | Nei |
| Fiberoptisk nettverkskabel | Nei |
| Type av Dual SIM | Nano SIM/eSIM |
| Trådløs standard | QI |
| Funksjoner | HDR |
| RCA låsbar | Nei |
| Type SIM-kort | Nano, eSIM |
| Sikkerhet | Fingeravtrykksleser |
| Vanntett | Ja |
| NFC | Ja |
| Hodetelefonutgang (2,5/3,5 mm) | Nei |
| USB On-The-Go (OTG) | Nei |
| USB-versjon | 2.0 |
| Datatilkobling | USB-C |
| Hodetelefonutgang (3.5mm) | Nei |
| Tilkoblinger | 3.5 mm Jack, USB-C |
| USB for videosignal | Nei |
| Type USB-kontakt | USB (Typ C) |
| Thunderbolt | Nei |
| USB-type | USB-C |
| USB-tilkobling | Nei |
| Fysiskt tastatur | Talltastatur |
| Vanntetthet (klassifisering) | IP68 |
| RAM-minne | 12GB |
| RAM | 16GB |
| Produktvekt | 199 g |
| Skjermstørrelse | 7.0 " |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Sekundær skjerm | Nei |
| Oppdateringsfrekvens | 165Hz |
| Piksel tetthet (PPI) | 464 |
| Fargeskjerm | Ja |
| Skjermtype | AMOLED |
| Oppløsning | 50 Mp |
| Smartphonekompatibilitet | Android |
| Antall kameraer (front) | 1 |
| Antall kameraer (bak) | 2 |
| Videoppløsning (maks) | 1080p |
| Innebygd kamera | Ja |
| Kameraoppløsning | 50.0 MP |
| Bildefrekvens (maks) | 60fps |
| Kameraoppløsning (foran) | 50.0 MP |
| Blits/Lys | Ja |
| Frontkamera | Ja |
| Videoinnspilling | Nei |
| Maksimal blenderåpning | 1.8 |
| Kameraegenskaper | Innebygget blits, Optisk bildestabilisering |
| Optisk bildestabilisering (OIS) | Ja |
| Sensorformat | 1/1.56 |
| Minnekortleser | Nei |
| Internminne | 512GB |
| Lagringskapasitet | 512GB |
| Maksimal minnekapasitet | 512GB |
| Lagringsplass | 512 GB |
| Kompatible minnekort | Ingen |
| Antall prosessorkjerner | Octa Core |
| Systembrikke (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Prosessorhastighet | 4.32 GHz |
| 4G | Ja |
| Hybridholder for SIM-kort | Nei |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | Sub-6 GHz |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| 5G | Ja |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Nei |
| Wi-Fi | Nei |
| 3G (UMTS) | Nei |
| 2G (GSM) | Ja |
| Bluetooth | Nei |
| HSPA+ | Nei |
| 5G (NR) | Ja |
| Trådløst nettverk | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth, Wi‑Fi, 5G, 4G (LTE) |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11be (Wi‑Fi 7) |
| Frekvensområde (5G) | FR1 (Sub-6 GHz) |
| System | GPS, A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Mobilt bredbånd (WWAN) | Ja |
| GAP-kombatibel | Nei |
| Kompatible mobile enheter | Android |
| Materiale (deksel/chassis) | Aluminium, Glas |
| Belyst skjerm | Ja |
| Multitouch | Nei |
| Opplyst tastatur | Nei |
| SMS | Nei |
| Nøkkelord | E SIM-telefoner | Mobiltelefoner med trådløs lading | iPhone Pro | iPhone Pro, E SIM-telefoner, Mobiltelefoner med trådløs lading | Liten mobiltelefon | Liten mobiltelefon |
| Paneltype | AMOLED |
| Skjerm | Farge |
| Trykkskjerm (touchscreen) | Nei |
| Pikseltetthet | 64 PPI |
| Antall farger | 1 070 000 000 |
| Display | OLED |
| Maskinvarekalibrering | Nei |
| Lysstyrke | 4500 cd/m2 |
| Skjermteknologi | AMOLED |
| Skjerm funksjoner | HDR |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Nei |
| Grafikkprosessortype | Adreno 830 |
| Prosessorkjernetype | 8 (Octa) Core |
Fordeler og ulemper
FAQ
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 14 990,- den billigste prisen for Motorola Razr 60 Ultra 16GB RAM 512GB Smarttelefon Cabaret Pink blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Produktanmeldelser














































